Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testimde ilk defa ikinci cizgiyi koyu göremedim!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Seyal84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
53
18
43
Merhaba arkadaşlar. Ben iki gebelik yaşadım ikiside normal yolla hamile kaldim fakat ikisini de malesef kaybettim :KK43: (birincisini 5,5 aylikken, ikincisini 3,5 aylikken kayebttim) 1 tüp bebek deneme oldu sonrasinda fakat tutmadi o da … Simdi normal yolla gebe kalmaya çalışıyorum tekrardan. 2 aydir ovulasyon testi kullaniyorum. Yani bu ay 3. Ayim. Fakat soyle bir sorun var 2 aydir tam 11. Gunde pik goruyordum. Fakat suan 17. Gun hala pik goremedim. Sadece dun biraz koyulaştı ama bugun yine yaptim siliklesmisti. Bende panikledim acaba neden olur diye? Ayni durumu yaşayan be bir doktorla konuşmuş olan varsa lutfen beni de aydinlatin :KK43:

öncelikle kayıplarınız için çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Sebepleriyle ilgili bir araştırma yaptınız mı? Bu ay yumurtlamanız geç olacak olabilir teste devam edin. Ya da her ay yumurtlama olacak diye bir durum da yok nadir de olsa böyle bir durum olabiliyor. İnşallah en yakın zamanda güzel haberi alırsınız ve sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz.

öncelikle kayıplarınız için çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Sebepleriyle ilgili bir araştırma yaptınız mı? Bu ay yumurtlamanız geç olacak olabilir teste devam edin. Ya da her ay yumurtlama olacak diye bir durum da yok nadir de olsa böyle bir durum olabiliyor. İnşallah en yakın zamanda güzel haberi alırsınız ve sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz.
Teşekkür ederim🙏 Bütün arastirmalar otopsiler ve gen taramalari yapildi. Hem benim hem eşimin hemde bebeklerimizin. Triploidy adi verilen bir kromozom sorunu cikti ikisinde de. Cok nadir görülen ve dunyada sayili kiside olan bir bozukluk. Tamamen tesadufi bir olay ayrica. 2 kez olmasi yildirim dusmesiyle ayniymis fakat biz yakaladik :KK43:

Teşekkür ederim🙏 Bütün arastirmalar otopsiler ve gen taramalari yapildi. Hem benim hem eşimin hemde bebeklerimizin. Triploidy adi verilen bir kromozom sorunu cikti ikisinde de. Cok nadir görülen ve dunyada sayili kiside olan bir bozukluk. Tamamen tesadufi bir olay ayrica. 2 kez olmasi yildirim dusmesiyle ayniymis fakat biz yakaladik :KK43:
Çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda sağlıklı tatlı mı tatlı bir bebeğiniz olur♥️

X