Ovulasyon testimde bugun pik gördüm biliyordum allahım çok mutlu oldum 😍🥰❤🤷‍♀️🙏

IMG_4856.jpeg
Ben 3/4 Ekim pik gördüm sonra test silikleşti çatlama olduğunu düşündüm son testim altta ama bana koyulaşıyor gibi geldi ya. Neden acaba

Eki Görüntüle 3488038 Ben 3/4 Ekim pik gördüm sonra test silikleşti çatlama olduğunu düşündüm son testim altta ama bana koyulaşıyor gibi geldi ya. Neden acaba
Hayatım bir kaç gün sonra senin yumurtlaman tam pik göstericek az daha sabırlı ol daha olmamış. Bu arada ben test yaparken yine de günaşırı değerlendiriyordum bir kaç gün sonra pik olucak gibi düzenli aynı saatlerde ve sıvı alımına dikkat et tamam mı 🌸

Hayatım bir kaç gün sonra senin yumurtlaman tam pik göstericek az daha sabırlı ol daha olmamış. Bu arada ben test yaparken yine de günaşırı değerlendiriyordum bir kaç gün sonra pik olucak gibi düzenli aynı saatlerde ve sıvı alımına dikkat et tamam mı 🌸
Ama pik ve koyuydu aradan 7 gün geçince silikleşmiş fotoğraflar ben ilk halini de atayım şimdi
IMG_4616.jpeg

Eki Görüntüle 3488038 Ben 3/4 Ekim pik gördüm sonra test silikleşti çatlama olduğunu düşündüm son testim altta ama bana koyulaşıyor gibi geldi ya. Neden acaba
Bak benim 29,30 da koyu bende o zaman yumurtlama oldu sandım umudumu kaybetmişken 6 ve 7 ekimde tam pik gördüm iyi bak paylaştım fotoğraf yanlarında sayılar var 29,30 a bak önce. Sonra 6,7 ye bak. 7 den 2 tane var biri sabah biri akşam akşam üstü çatlama yakladım

Eklentiler

• IMG_20241007_194513.jpg
    IMG_20241007_194513.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 18
IMG_4856.jpeg
Son yaptığım bugüne önceki dün diye gidiyor yani zaten çatlama gördüm gibi oldu pikten sonra silikleşti bugün biraz koyulaştı tekrar

Eki Görüntüle 3488042 Son yaptığım bugüne önceki dün diye gidiyor yani zaten çatlama gördüm gibi oldu pikten sonra silikleşti bugün biraz koyulaştı tekrar
Hayatım tam koyulaşma yok bugün biraz koyuluk var sen bir kaç günü yine takip et t kısım c kısım kadar koyu olucak o günleri mutlaka değerlendir silikleşince de ilişki olsun ama şuan tam yumurtlama yok bu testte. Sen bugün ilişki ile değerlendir tamam ❤ ben hiç kaçırmadım günaşırı devam et ilişkine ne olur ne olmaz 🌸🙏😊

Tabi ki bakarım at canım 🌸
Letu kullandım dün kontrolüm vardı 20mm ve üstü yumurtalıklarım öğlen 3 gibi kontrol edildi doktor ovitrelle yazdı yarın yaptır dedi 12 1 arası yani bugün dün akşam kasık ağrım ve akıntım vardı bugün de iğne olmadan önce sabah test yaptım böyle çıktı sizce çatlatma iğnesi olmadan öncemi çatladı yumurtalarım çok yoruldum artık bu 3.cü denemem

Eklentiler

• 0C76CA28-D8C3-4325-9815-4E78EB037769.jpeg
    0C76CA28-D8C3-4325-9815-4E78EB037769.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 15
Hayatım tam koyulaşma yok bugün biraz koyuluk var sen bir kaç günü yine takip et t kısım c kısım kadar koyu olucak o günleri mutlaka değerlendir silikleşince de ilişki olsun ama şuan tam yumurtlama yok bu testte. Sen bugün ilişki ile değerlendir tamam ❤ ben hiç kaçırmadım günaşırı devam et ilişkine ne olur ne olmaz 🌸🙏😊
Tamam canım teşekkür ederim yani biz tüm yumurtlama haftasını değerlendirdik dün boş geçtik bugün bir yapayım test dedim sililleşmişti çünkü biraz bana koyulaşıyor gibi geldi belki yediğim bir şeyden de olabilir 😁

Tamam canım teşekkür ederim yani biz tüm yumurtlama haftasını değerlendirdik dün boş geçtik bugün bir yapayım test dedim sililleşmişti çünkü biraz bana koyulaşıyor gibi geldi belki yediğim bir şeyden de olabilir 😁
Yani çok bilgim yok açıkçası bende çok kararsız kaldığım günler oldu koyulaşma olduğunu düşündüğüm süreçler vardı ta ki tam pik olana kadar tamam dedim yanılmışım şimdi ben tam pik gördüm ayın 6 sında ve sağ kasık kramp şeklinde ağrım oldu 7 sinde duramadım ayakta ve akşam üstü çatlamıştı sen hiç kafana takma testlerini yap canım Rabbim gönlümüze göre versin inşallah sağlıkla gebelik olur bu ay 🙏🌸😊

Strese girme hiç bana attıgın test fotoğraflarında tam pik yoktu evet silikleşip koyulaşma olmuş ama tam pik değil ne zaman adet görüceksin peki
16 gun var adete yani çatlama olmuşmudur hemen ben ilk defa ovülasyon testi yapıyorum pek anlamam hep doktor kontrolünde yumurta büyüttük dün kontrolde çatlamamıştı ultrasonda acaba o günün akşamı mı çatladı diye düşünmüştüm. Yumurta boyutlarım 20 ve üstüydü

16 gun var adete yani çatlama olmuşmudur hemen ben ilk defa ovülasyon testi yapıyorum pek anlamam hep doktor kontrolünde yumurta büyüttük dün kontrolde çatlamamıştı ultrasonda acaba o günün akşamı mı çatladı diye düşünmüştüm. Yumurta boyutlarım 20 ve üstüydü
Yok canım senin bir kaç güne pik çikar geç kalmadın sakın strest yapma zaten son gün rengini belli etmeye başlamış birkaç günün var görüceksin bak 🥰🌸😊🙏

X