Ovulasyon testimde bugun pik gördüm biliyordum allahım çok mutlu oldum 😍🥰❤🤷‍♀️🙏

ecgutugce95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
68
27
29
Kızlar eylül 26 sında adetim bitti 28 inde ben ovulasyon testine başladım. Ama adetim bittikten sonra ki günüde baz alarak günaşırı ilişki yaşadım ne olur ne olmaz diye. Daha düne kadar umutsuzluk varken bugün de pik gördüm dün gece ben düşünmeden eşimle yinede değerlendirdik. Bugün pik var demi şimdi napıcam nolur heyecan sardı çok 🥺🙏😂😂😂🤷‍♀️

Eklentiler

• 17282086967674733860631459530807.jpg
    17282086967674733860631459530807.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 162
Bugünü de değerlendirebilirsin yarını da ne güzel pik olmuş 🙏🏻 Kaliteli sperm açısından gün aşırı diye biliyorum ben ama değerlendir gitsin 🌸

Bugünü de değerlendirebilirsin yarını da ne güzel pik olmuş 🙏🏻 Kaliteli sperm açısından gün aşırı diye biliyorum ben ama değerlendir gitsin 🌸
Evet kaçırmak istemedim ki ben düne kadar o kadar umutsuzdum ki yapmıcaktım bugün ovulasyon testini hatta sonra işte allah yani göstermeyi nasip etti önemli olan sağlıklı tutunması. Rabbim isteyen herkese güzel hayırlı haberler almayı nasip etsin 🤍🙏😍

Benim de dün pikti bugün daha silik çıktı çatlamış anlamında galiba bu. Dün değerlendirdim. Bugün de değerlendirmem fayda sağlar mı? Beraber takip edebiliriz hamileliği inşallah.
Ay inşallah neden olmasın Rabbim hepimizin hayallerini kabul etsin. Çatlayınca önemli bugünde mutlaka değerlendir mutlaka Rabbim bizlere nasip etsin de bizimde yüzümüz gülsün 🥰😍🙏🌼🤭

Kuzum pik olması için diğer çizgiden daha koyu olması gerekiyor sanırım , instagramda minnakkurabiyeler diye bir sayfa var innovita
Testlerinin üreticisi sanırım sorduğunda görsel attığında yardımcı oluyor istersen bi de ona danış 🌺

Kızlar eylül 26 sında adetim bitti 28 inde ben ovulasyon testine başladım. Ama adetim bittikten sonra ki günüde baz alarak günaşırı ilişki yaşadım ne olur ne olmaz diye. Daha düne kadar umutsuzluk varken bugün de pik gördüm dün gece ben düşünmeden eşimle yinede değerlendirdik. Bugün pik var demi şimdi napıcam nolur heyecan sardı çok 🥺🙏😂😂😂🤷‍♀️
Baya pik bu 😍😍😍

Kuzum pik olması için diğer çizgiden daha koyu olması gerekiyor sanırım , instagramda minnakkurabiyeler diye bir sayfa var innovita
Testlerinin üreticisi sanırım sorduğunda görsel attığında yardımcı oluyor istersen bi de ona danış 🌺
Evet canım fotoğrafı minnakkurabiyeler sayfasına atıp yorum istedim şimdi size tekrar atıcam. Hem pik hem çatlama oldu ❤🌸

6 ile yazılan ekim 6 yumurtlama günüm 7 ekim de sabah pik çıktı ve akşam üstü testi tekrar ettim kasık kramp ağrı olunca hissettim çatlama olacağını ve çatlama oldu. Bizzat minnakkurabiyeler sayfasıda böyle söyledi 🌸

Eklentiler

• 17283746092646190938312996115635.jpg
    17283746092646190938312996115635.jpg
    141 KB · Görüntüleme: 89
Ne kadar zamandır deniyorsunuz peki
Ben yaklaşık 9 aylık kendi program uygulamarımla gebe kalmaya çalıştım mayıs ayında kimyasal gebelik geçirdim sonrasında doktor korunma yakında hamile kalırsın deyince adet döngüm biraz günlerinde değişkenlik oldu geç gelmeler erken gelmeler bende bu ay ovulasyon testine başladım ilk kez deniyorum o yüzden çok heyecan ve tecrübesizlik var inşallaj bir daha yapmaya gerek kalmadan sağlıkla tutar ❤🌸🙏😊

X