Ovülasyon testim...

mutlumerynis

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
86
26
Merhaba , adetime 3 veya 4 gün var. Ovülasyon testim böyle çıktı... İnşallaah gebelik vardır 🤲🏻
IMG20240729122414.jpg

Eklentiler

• IMG20240729121754.jpg
    IMG20240729121754.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 59
Bu ovulasyob testi. Zaten genelde hamilelik var ise regle yakin ve regl zamani koyu oluyormus. Sizinkk koyu degil. Buradan bir yargiya varmak mumkun degil bence. Regl gununuz gecince beta hcg testi yapin.

Bu ovulasyob testi. Zaten genelde hamilelik var ise regle yakin ve regl zamani koyu oluyormus. Sizinkk koyu degil. Buradan bir yargiya varmak mumkun degil bence. Regl gununuz gecince beta hcg testi yapin.
Evet tam koyu değil. Genelde adetten önce hep çok silik çıkardı bu sefer böyle olunca belki vardır dye ümit ettm🥰

Benimki de bu şekilde henüz pik olmadı sanırım ben 1 2 3 ü akşam üzeri 5 6 gibi yapmıştım 4 ü sabah kalkınca yaptım siz nelere dikkat ediyorsunuz ovulasyon testi yaparken

Eklentiler

• 0BA6820E-364A-4D26-99D2-E60DB9EDA0E5.jpeg
    0BA6820E-364A-4D26-99D2-E60DB9EDA0E5.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba, regl oldunuz mu, gebe misiniz? Paylaşır mısınız?
Merhaba bugün sabah yaptım 7. yi sanırım yumurtlama bugün oldu hala devam ediyorum ovulasyon testine hamile kalırsam mutlaka paylaşacağım. Ama 2 3 gündür çok fazla mide bulantım var halsizliğim var neden bilmiyorum.

Eklentiler

• D9D996E9-A72F-4CDA-BFBD-8344FACE8117.jpeg
    D9D996E9-A72F-4CDA-BFBD-8344FACE8117.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba bugün sabah yaptım 7. yi sanırım yumurtlama bugün oldu hala devam ediyorum ovulasyon testine hamile kalırsam mutlaka paylaşacağım. Ama 2 3 gündür çok fazla mide bulantım var halsizliğim var neden bilmiyorum.
29 temmuzda reglime 3-4 gün var yazmıştınız ondan sonra regl oldunuz mu? bende aşılamamın 11. gününde ovulasyon testi yaptım silik çıktı sizin fotodaki gibiydi, acaba gebelik olabilir mi diye umutlandım bende. yumurtlamadan 11 gün sonra ovulasyon testi silik çıkar mı adetime 5-6 gün var. ovulasyon lh ölçüyor biliyorum ama testlerin ölçüm aralığı ne acaba? adet öncesi düşen lh'ıda ölçüyor mu? kafamda deli sorular :) inş güzel haberlerinizi alırsınız bu belirsizlikler biter.

29 temmuzda reglime 3-4 gün var yazmıştınız ondan sonra regl oldunuz mu? bende aşılamamın 11. gününde ovulasyon testi yaptım silik çıktı sizin fotodaki gibiydi, acaba gebelik olabilir mi diye umutlandım bende. yumurtlamadan 11 gün sonra ovulasyon testi silik çıkar mı adetime 5-6 gün var. ovulasyon lh ölçüyor biliyorum ama testlerin ölçüm aralığı ne acaba? adet öncesi düşen lh'ıda ölçüyor mu? kafamda deli sorular :) inş güzel haberlerinizi alırsınız bu belirsizlikler biter.
Onu ben yazmadım en üstteki arkadaş yazmış

inşallah olumlu sonuç alırsınız bende heyecanla bekliyorum hayırlı bi haber alırsam yazarım mutlaka sizde yazarsanız sevinirim

inşallah olumlu sonuç alırsınız bende heyecanla bekliyorum hayırlı bi haber alırsam yazarım mutlaka sizde yazarsanız sevinirim
Kusura bakmayın yorumu kaydırmışım 🙈 ilgili arkadaşa sorayım . Sizde peki hiç silikte olsa çizgi çıkmadığı oldu mu? Haber veririm, inş karşılıklı güzel haberler paylaşırız 🙏

X