Ovulasyon testim pik mi sizce

mervecelebi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
20
-10
21
10 eylül adet oldum 3 aydır korunuyodum yazz dogum kontrol ilaciyla 10 eylül ilacım bitti aksamı adet oldum 17 eylülde adetim bitti bu 7 gün icinde ilac korumayı biraktımı bilmiyorum ama 17 eylülden itibaren test yaptım adetime son 1 hafta kala normalde silik cikan testlerim azda olsa koyulasmaya basladi 2 gun sürdü bugün yaptigimda silikti pik diyemem ama cok duydum silik cizgide bile hamile kalanlari. Cok istiyorum sizce pik olmusmudur
1727981687871.jpeg

Adetime son 5 6 gün kaldı hala ümit varmıdır sizce doktorum ovulasyon testiyle ilgili fazla yorum yapmiyo ben kullan demem senin kararin kullanip kullanmamak diyor. Ama ben yinede kullandim hic cikmadi ama addtime 5 6 gün kaldi ümidimi kesmelimiyim
Her ay yumurtlayacağız diye bir garanti yok. Belki geç yumurtlayacaksındır belki de bu ay yeterli büyüklüğe gelmemiştir yumurtan. Adetten sonra hemen başladın mı kaçırmış olabilir misin ? Aslında testin pike yaklaşmış gibi ama pik olmamış

Her ay yumurtlayacağız diye bir garanti yok. Belki geç yumurtlayacaksındır belki de bu ay yeterli büyüklüğe gelmemiştir yumurtan. Adetten sonra hemen başladın mı kaçırmış olabilir misin ? Aslında testin pike yaklaşmış gibi ama pik olmamış
Evet ayin 17 sinde adetim bitti hatta lekelenmelerim devam ediyordu ama ben 17 sinde yaptim hic aksatmadan kasıklarımda piskolojikmen mi bilmiyorum ama ufak ufak batmalar oluyo belli belirsiz ben piskolojiye yoruyorum ama bilmiyorum da

10 eylül adet oldum 3 aydır korunuyodum yazz dogum kontrol ilaciyla 10 eylül ilacım bitti aksamı adet oldum 17 eylülde adetim bitti bu 7 gün icinde ilac korumayı biraktımı bilmiyorum ama 17 eylülden itibaren test yaptım adetime son 1 hafta kala normalde silik cikan testlerim azda olsa koyulasmaya basladi 2 gun sürdü bugün yaptigimda silikti pik diyemem ama cok duydum silik cizgide bile hamile kalanlari. Cok istiyorum sizce pik olmusmudur Eki Görüntüle 3486521
Pcos varmi

Bekarken hep adet görüyodum ama evlendigim ay daahil adet görmedim dogal yolla hep adet söktürücüyle gördüm 3 ay once kendi doktoruma muayene oldum doktorum cok bilindik bir doktordu yani güvenirim her dediğine. Ama benden herhangi bir sekilde sorun cıkmadı pcos mu diye sordugumda sa hayir senin hicbirseyin yok dedi kist yok hormonlarim cok cok iyi bi prolaktin degerim arada yükseliyo geri düşüyo oda 27 lere cikiyo geri iniyo buda etkilemez kesinlikle dedi. Vicudun evlilige hazirlanmamistir veya stres yapiyosundur dedi onun disinda sana bir teshis koyamam dedi

X