Ovulasyon testim ile ilgili bir şey sormak istiyorum bakar mısınız?

ozgeos

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
21
0
36
Merhaba ben ilk kez rahim filmi çektirdim. Reglim bitti 9. Gün bakıldı. Şükür tıkanıklık vs çıkmadı. Sonra farklı bir marka ile ilk kez yumurtlama testi yaptım. 14. Gün test yaptım ve bu şekilde çıktı. Fotoğrafta biraz daha açık çıkmış rengi ama daha koyuydu. Testi aldığım yere sordum yumurtlama değil dedi fakat sonrasında hiç durmadan test yaptım o kadar uçuk renkte çıktı ki. O günkü bence yumurtlama idi. Siz ne diyorsunuz yumurtlama var mı sizce çünkü baya koyuydu. Buradakinden bir ton daha koyu ışıktan malesef çok da net değil.

Eklentiler

• IMG_20240722_145139.jpg
    IMG_20240722_145139.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20240722_145139.jpg
    IMG_20240722_145139.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba ben ilk kez rahim filmi çektirdim. Reglim bitti 9. Gün bakıldı. Şükür tıkanıklık vs çıkmadı. Sonra farklı bir marka ile ilk kez yumurtlama testi yaptım. 14. Gün test yaptım ve bu şekilde çıktı. Fotoğrafta biraz daha açık çıkmış rengi ama daha koyuydu. Testi aldığım yere sordum yumurtlama değil dedi fakat sonrasında hiç durmadan test yaptım o kadar uçuk renkte çıktı ki. O günkü bence yumurtlama idi. Siz ne diyorsunuz yumurtlama var mı sizce çünkü baya koyuydu. Buradakinden bir ton daha koyu ışıktan malesef çok da net değil.
Yumurtlama yok ama yakın gibi bence . En güvenilir test kaset test öneriyorum ben kullanmıştım

Sanki ben de bir önceki gün yumurtlama olmuş gibi yorumladim çünkü o günden sonra hiçbir çizgi böyle net gözükmedi. Hayalet gibi çıktı. Reglme 7-8 gün kaldı artık daha da silik. Bir dahakine kaset test deneyeyim.

Sanki ben de bir önceki gün yumurtlama olmuş gibi yorumladim çünkü o günden sonra hiçbir çizgi böyle net gözükmedi. Hayalet gibi çıktı. Reglme 7-8 gün kaldı artık daha da silik. Bir dahakine kaset test deneyeyim.
Yani o gün ya da önceki gün yumurtlama olabilir diye düşündüm. Çünkü dediğim gibi sonrasında hep çok uçuk renkte çıktı çizgi.

Hsg için biraz bilgi verebilir misin bende cektircem merak ve korku var.
Ben özel bir hastanede anestezi ile çektirdim. Bir arkadaşım anestezisiz olmuş ve bayılmış. Bir de birkaç kadının çok acı çektiğini söyledi. Öyle olunca ben de anestezi ile yaptırdım. İşlem 20-25 dakika sürmüş. Devlette ağrı kesici vermiyorlar diye biliyorum. Sonrasında ilk gün biraz kanamam oldu. Doktorum enfeksiyon riskine karşı on günlük antibiyotik verdi. Benim sonrasında kanamam 2. Gün tamamen bitti. Çok ağrım olmadı.

Anladım canım teşekkür ederim o iki günlük kanama adet günlerini etkiledimi yani düzenin bozuldumu

Anladım canım teşekkür ederim o iki günlük kanama adet günlerini etkiledimi yani düzenin bozuldumu
Regl tamamen bittikten sonra yapıldı regl düzenini etkilemez sanmıyorum. önümüzdeki ay olacağım. Bilmiyorum etkilemez dedi doktor. Sadece şey dedi rahim filminden sonraki ilk 6 ay gebelikler görülebiliyor.

X