Ovülasyon testim ikince kez pozitif

arzuokyay

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
28
7
25
Merhabalar ovülasyon testine ilk defa başladım 12 ve 13. Gün yumurtlama gördüm 14. Gün de çatlama gördüm normalde adetten bi kaç gün önce göğüs ağrısı yaşarken bu ay çok erken başladı daha adetime 13 gün var ve 18. Günde ovülasyon testim pozitif çıktı burdan ne anlamalıyım yardımcı olurmusunuz daha önce böyle bişi yaşayan varmı IMG_7399.jpeg

Merhabalar ovülasyon testine ilk defa başladım 12 ve 13. Gün yumurtlama gördüm 14. Gün de çatlama gördüm normalde adetten bi kaç gün önce göğüs ağrısı yaşarken bu ay çok erken başladı daha adetime 13 gün var ve 18. Günde ovülasyon testim pozitif çıktı burdan ne anlamalıyım yardımcı olurmusunuz daha önce böyle bişi yaşayan varmıEki Görüntüle 3460502
Tekrar yumurtlama olabilir bende de böyledi iki gün pik 2 gün silik 2 gün pikti yumurtlamadan 13 gün sonra ovulasyon testim gene pikti konu dahi açmıştım tavuk mu oldum 3 yumurtlama diye son pik de megersem hamile oldum için mis değerlendir bu piki teste devam et çatlama olaxak mi bakalım olursa gene değerlendir inşallah tutar 🙏🙏

Tekrar yumurtlama olabilir bende de böyledi iki gün pik 2 gün silik 2 gün pikti yumurtlamadan 13 gün sonra ovulasyon testim gene pikti konu dahi açmıştım tavuk mu oldum 3 yumurtlama diye son pik de megersem hamile oldum için mis değerlendir bu piki teste devam et çatlama olaxak mi bakalım olursa gene değerlendir inşallah tutar 🙏🙏
İyide dün pik çıkıp diğer gün silik çıkmaz sizin dedinizin olması için ikisininde aynı koyulukta olması bugün zaten silikleşmiş o çizgi bazen olabiliyor bende pik görüp diğersi gün silikleşmişti

İyide dün pik çıkıp diğer gün silik çıkmaz sizin dedinizin olması için ikisininde aynı koyulukta olması bugün zaten silikleşmiş o çizgi bazen olabiliyor bende pik görüp diğersi gün silikleşmişti
Yumurtlama 2 günde 1 gün sürer ertesi gün çatlar zaten 1 gün canlı kalır benim 2 gün pik 2 gün silik 2 günde pikti siliklesti bıraktım testim burada eklemedim silik halini

Eklentiler

• IMG_20240619_120837.jpg
    IMG_20240619_120837.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 106
Yumurtlama 2 günde 1 gün sürer ertesi gün çatlar zaten 1 gün canlı kalır benim 2 gün pik 2 gün silik 2 günde pikti siliklesti bıraktım testim burada eklemedim silik halini
Evet sizin dediniz doğru ama hanımefendinin dün pike yakın tam pik değil bugün o çizgi silikleşmiş sizin dediniz belki yumurtlama ama bu değil ki

Evet benimde hamile kaldım ay dalgalanma olmuştu bende de ama sonra silikleşti sonra koyulaştı adet günüme yakın Rabbim isteyen herkese versin inşallah
İnşallah kimsenin kucağı boş kalmasın benimde adete yakın pikti sonu iyi olmadı sağlıksız gebelik oldu Dün ve bugün düşük yapıyorum şuan 😓 hayırlısı böle imis

V
Ya en kısa zamanda Rabbim tekrarrını nasip etsin umudunu asla yitirme❤kaç haftalıktı acaba
Valla kuzum8 haftalık olması lazımdı 5 haftalık kese bebek var kalp atışı yoktu sanırım geç döllenme oldu ama canlanmadi kendi Dr kürtaj dedi mersinde ki Dr geldim o baya iyi şehir dışından hastaları dahi var oda vucud atacak dedi bu bunun en büyük2 nedeni diyabet ve pcos dedi sende iksiide vardedi tedavi uygulamiyacam dedi sağlıksız da olsa hamile kaliosun iyi bir şey dedi diyet vereceğim zaten hemen kalirsin dedi

O testten sonra gece tekrar yaptım ve test aynı şekilde çıktı hamilelik testi yaptım ama tek çizgi çıktı bugünde ovülasyon testim silik çıktı bilmiyorum ya çok anlayamadım ama yinede dün değerlendirdim umarım tutar

Eklentiler

• IMG_7412.jpeg
    IMG_7412.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 104
X