Ovülasyon testim hep koyu çıkıyor

ozmenderya

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
110
30
31
Kızlar uygulama ile takip ettiğime göre yumurtlamam 6gün önce bitti ancak ovülasyon testlerim hep bu şekilde çıkıyor. Geçen ay ve ondan önceki ay tam uygulamadaki günle aynı bir gün koyu olup ertesi gün silikleşiyor bir gün sonra da kayboluyordu. Resimde ışıktan kaynaklı sanırım biraz açık çıkmış ama gerçekte daha koyu. Şimdi neden böyle anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
2A9669BB-20CF-4CA1-B5F9-8E96E16E6E18.jpeg

Ay canım bende ilk başlarda bunlardan alıyordum hep pik çıkıyordu senin gibi yaniltiyordu beni. bosyere para veriyormuşum. Laboquick ovulasyon testini öneriyorum sana ben onunla hamile kalmıştım.birebir gösteriyor yumurtlamayi

Ay canım bende ilk başlarda bunlardan alıyordum hep pik çıkıyordu senin gibi yaniltiyordu beni. bosyere para veriyormuşum. Laboquick ovulasyon testini öneriyorum sana ben onunla hamile kalmıştım.birebir gösteriyor yumurtlamayi
Aslında daha önce o markayı kullanmıştım evet çok beğendim ama bir kere bunu deneyeyim dedm oda böyle kafamı karıştırdı. Bundan sonra laboquick alacağım

Aslında daha önce o markayı kullanmıştım evet çok beğendim ama bir kere bunu deneyeyim dedm oda böyle kafamı karıştırdı. Bundan sonra laboquick alacağım
Kesin al canım ben çok memnun kalmıştım ilk gebeligimi onunla öğrendim. Sende onunla devam.et

Aldığım sayfa ile görüştüm çok hassas olduğu için diyor ama tatmin edici bir cevap olmadı bana. Siz ne zaman aynı sorunu yaşadınız? Sonucunuz ne oldu
ben ilk aldığımda sorun yaşamamıştım hatta bir arkadaşıma önerdim burada. bana dedi ki ben de o marka kullanıyordum yanıltıyor diye almıyorum artık dedi. neyse ikinci siparişi vermiştim zaten kullandım sürekli pik gösteriyor geçtiğimiz aylarda. sonra baktım hakikaten yanıltıyor almıyorum artık

X