Ovulasyon testi

kursuntel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
25
9
25
Merhabalar adet düzensizliğimden dolayı ovulasyon testine basladım ama cok anlamıyorum bakabilirmisiniz gittikçe koyulasıyor gibi geldi ama yeterlimi bu koyuluk yoksa daha mı koyu olması gerekiyor

Eklentiler

• IMG_20241019_161620.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 12
Aynı koyulukta olması lazım, birkaç gün içinde olur muhtemelen
Merhabalar adet düzensizliğimden dolayı ovulasyon testine basladım ama cok anlamıyorum bakabilirmisiniz gittikçe koyulasıyor gibi geldi ama yeterlimi bu koyuluk yoksa daha mı koyu olması gerekiyor

Aynı koyulukta olması lazım, birkaç gün içinde olur muhtemelen
Üstünde yazdığına göre 2 saat onceden bişey yiyip içmemek sigara tuketmemek gerekiyormus saat 2 den itibaren sigara dahil hiç bişey yiyip içmiyorum ılk 10 dk sonra cıkan sonuca göre bir izlenim alıyorum dogru bi uygulamamı oluyor cok bilgim olan bir durum değil dogru mu yapmıyorum acaba diye düşündüm cunku diğer adetlerim adet gunlerime göre 21. Gunde felan yumurtlamam gerekiyordu

Sigarayı hiç bilmiyorum ama evet 2 saat sıvı almamanız gerekiyor, ilk idrarla yapmamanız gerekiyor. Doğru yapıyor olarak görünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…