Ovülasyon testi

byzaybrknay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
75
18
Selam kızlar ovülasyon testim bu şekil çıktı bugun yumurtlama var mı demek yok mu 🥹

Eklentiler

• IMG_9073.jpeg
    IMG_9073.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 122
İki cizgi aynı koyulukta veya max tarafındaki daha koyu renkte olması gerekiyor yumurtlama için yapmaya devam et yakındır yumurtlama

😂😂 sık sık derken 😂😂 benim doktorum adetinin 11. Günü başla dedi
ya evet genelde öyle ama pcos olduğu için bende yumurtlamamla alakalı hiç bişey bilmiyorum yani riske atmamak için adet bitince başladım çünkü kişiden kişiyo değişiyo sanırım 24 saat bir yapılıyor sanırım ben günde 2 defa da yaptığım oldu 😂 peki adetim ilk gününden beri mi başladınız saymaya

ya evet genelde öyle ama pcos olduğu için bende yumurtlamamla alakalı hiç bişey bilmiyorum yani riske atmamak için adet bitince başladım çünkü kişiden kişiyo değişiyo sanırım 24 saat bir yapılıyor sanırım ben günde 2 defa da yaptığım oldu 😂 peki adetim ilk gününden beri mi başladınız saymaya
İlk yaptığım zaman o ikinci soldaki çizgi hiç çıkmıyordu bugun koyulaştı

Aynen ilk gününden itibaren sayiyorsun, ilk gittiğim doktor sende pços var dedi en sonki doktorum yok öyle bişey dedi oda var deseydi bende ilk günden başlayacaktım yapmaya ama iyi yapıyorsun sadece iki kere yapmaya gerek yok günde 😄

Sana en büyük tavsiyem doktorum demişti havuc ye bol bol bazen suda hasla suyunu iç bazend öyle ye havuç yumurtanın büyüyüp çatlamasına yardımcı oluyormuş ilk duyduğumda çok etkilendim burdada bazı formlarda okudum deneyen yapan çok sende yap pços olduğun için çok yardımı olur

Sana en büyük tavsiyem doktorum demişti havuc ye bol bol bazen suda hasla suyunu iç bazend öyle ye havuç yumurtanın büyüyüp çatlamasına yardımcı oluyormuş ilk duyduğumda çok etkilendim burdada bazı formlarda okudum deneyen yapan çok sende yap pços olduğun için çok yardımı olur
Ya evet çok duyuyorum vs soğan suyu falanda ama ilaçta kullanıyorum duphaston oyüzden extra bişey kullanmaya korkuyorum açıkcası gerçi havucun ne zararı olabilir ki

Sizin de olmuyor mu bebiş

X