Ovulasyon testi

dilaragsj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
83
27
27
Lütfen bakar mısınız ovulasyon testi yapıyorum 3. Gün bugün böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_20240828_132940_866.jpg
    IMG_20240828_132940_866.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 100
Yapmaya devam edin hep aynı saatte. Henüz yumurtlama değil. Yumurtlama olması için c ve t nin aynı koyulukta yada t nin c den daha koyu olması lazım.

Kızlar bende pcos var gebelik düşünüyorum geçen ay yumurtam çatladı. Bu ay da ovülasyonla takibe basladım sizce çatlamışmı alttan 8 ci de yoksa çatlama değil ni kafam karıştı bana çatlamamış dendi görselden acil yardım 😢 dünde ovülden sonra 7 gündü gebelik test yaptım çok aşırı silik bir çizgi daha çıktı. Ovül ve gebelik test innovitanin

Eklentiler

• IMG_0916.jpeg
    IMG_0916.jpeg
    207,2 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_0919.png
    IMG_0919.png
    365,4 KB · Görüntüleme: 94
Yani bence alttan 8. Yumurtlama sonrakilerde çatlama olmuş. Çünkü t çizgisi en koyu alttan 8. De. Tekli attığınız lh testi mi?
Yok o tahmini yumurtlamadan 7 gün sonraki gebellik testi regliye daha var diye tahmin ediyorum yumurtlamış olsam 14 gün koyarım üstüne regli için öbür türlü bilmiyorum 2 ay düzenli 4 ay düzensiz devam ediyor

Yok o tahmini yumurtlamadan 7 gün sonraki gebellik testi regliye daha var diye tahmin ediyorum yumurtlamış olsam 14 gün koyarım üstüne regli için öbür türlü bilmiyorum 2 ay düzenli 4 ay düzensiz devam ediyor
Yumurtlamadan 7 gün önce çok erken canım olsa bile çıkmaz ki. Yapıp kendini yıpratma erkenden. Seni anlıyorum bende 10 gün sonra yapmaya başlıyorum. 10 gün bile hayal gibi ama kendimize yapıyoruz

Yumurtlamadan 7 gün önce çok erken canım olsa bile çıkmaz ki. Yapıp kendini yıpratma erkenden. Seni anlıyorum bende 10 gün sonra yapmaya başlıyorum. 10 gün bile hayal gibi ama kendimize yapıyoruz
Vallahi öyle tabi de ne bilim dayanamıyorum işte bence yumurtlama olmuş gibi sencede öyle demi ? Ovülü her gün saatinde yapıyorum çünkü
Sende övülle mi deniyorsun.?

Kızlar bende pcos var gebelik düşünüyorum geçen ay yumurtam çatladı. Bu ay da ovülasyonla takibe basladım sizce çatlamışmı alttan 8 ci de yoksa çatlama değil ni kafam karıştı bana çatlamamış dendi görselden acil yardım 😢 dünde ovülden sonra 7 gündü gebelik test yaptım çok aşırı silik bir çizgi daha çıktı. Ovül ve gebelik test innovitanin
Çatlamanız olmuş, hcgde cok hayali bi çizgi gözüküyor ama çok erken henüz bence. Birkaç gün bekleyip erken gebelik testi yapın.

Çatlamanız olmuş, hcgde cok hayali bi çizgi gözüküyor ama çok erken henüz bence. Birkaç gün bekleyip erken gebelik testi yapın.
Ay hadi inşallah bekleyelim herkesin şu hasreti bi bitse🙏🏻 erken gebeliğide aldım bekliyorum hayal krıklıgı yaşamamak için yapamıyorum onu şuan için 6 gün öncesinden olanı aldım da bu normal gebelik testiydi umarım en kısa sürede isteyen herkes gönlündekine ulaşır ❤️yarın yada öbür gün erken gebelik testini yapıcam bana dua edin 🙏🏻

Ay hadi inşallah bekleyelim herkesin şu hasreti bi bitse🙏🏻 erken gebeliğide aldım bekliyorum hayal krıklıgı yaşamamak için yapamıyorum onu şuan için 6 gün öncesinden olanı aldım da bu normal gebelik testiydi umarım en kısa sürede isteyen herkes gönlündekine ulaşır ❤️yarın yada öbür gün erken gebelik testini yapıcam bana dua edin 🙏🏻
Gönlünüze göre olsun🙏🏻 haberdar edin gelişmelerden :)

Vallahi öyle tabi de ne bilim dayanamıyorum işte bence yumurtlama olmuş gibi sencede öyle demi ? Ovülü her gün saatinde yapıyorum çünkü
Sende övülle mi deniyorsun.?
Ben daha önce ovuladyon testi ile denedim bir ay. Doktor takibi de yaptırdım bir çok kez. Bu ay yeniden ovulasyon testi aldım. Başlayacağım bugün

Sıvı tuketi mi olmuyor hiç bir de ilk imi gün çok silik bugün daha belirgin oldu çizgi yani bu yumurtalama yaklaştı demek mi oluyor acaba çok soru sordum özür dilerim 🙏🏼
Kusura bakmayın söylediğiniz bir kısmı anlayamadım. Testten önceki son bir saat sıvı almıyorsanız, ilk idrar değilse muhtemelen yaklaşıyordur yumurtlama döneminiz. Çünkü kandaki şu seviyesi arttıkça t çizgisinin belirginliği artıyor

X