Ovulasyon testi

sevoke

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
69
2
33
Arkadaşlar merhaba iyi günler bugün yaptığım ovulasyon testini anlayamadm yumurtlama günün bugün mü acaba bilgi verir misiniz?

Eklentiler

• 17247496163273740787381759710865.jpg
    17247496163273740787381759710865.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba ben de ilk defa ovulasyon testi yapıyorum beş gündür yaptım şu şekilde çıktı yumurta çatlayacak anlamına mı geliyor yarında devam edeceğim yapmaya ama ne zaman çatlatıdığını nasıl anlıyoruz

Eklentiler

• IMG_2693.jpeg
    IMG_2693.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba ben de ilk defa ovulasyon testi yapıyorum beş gündür yaptım şu şekilde çıktı yumurta çatlayacak anlamına mı geliyor yarında devam edeceğim yapmaya ama ne zaman çatlatıdığını nasıl anlıyoruz
26-27 yi değerlendirdiniz mi umarım değerlendirmişsinizdir, muhtemelen bir iki güne yumurtlamış olacaksınız kritik günlerdesiniz mutlaka değerlendirin. İki çizgi eşit koyulukta oldugu gün (belki sizin bugun olabilir) yumurtlama gününüz, 1 ya da 2 gün aynı koyulukta çıkar sonra testi tekrarlayın çizgi silikleşir bu yumurtanızın çatladıgı anlamına gelir. çizgilerin koyu oldugu gün + silikleştiği gün mutlaka değerlendirilmelidir. 2-3 güne tekabül ediyor en verimli zamanınız.

26-27 yi değerlendirdiniz mi umarım değerlendirmişsinizdir, muhtemelen bir iki güne yumurtlamış olacaksınız kritik günlerdesiniz mutlaka değerlendirin. İki çizgi eşit koyulukta oldugu gün (belki sizin bugun olabilir) yumurtlama gününüz, 1 ya da 2 gün aynı koyulukta çıkar sonra testi tekrarlayın çizgi silikleşir bu yumurtanızın çatladıgı anlamına gelir. çizgilerin koyu oldugu gün + silikleştiği gün mutlaka değerlendirilmelidir. 2-3 güne tekabül ediyor en verimli zaman

Son düzenleme:
26-27 yi değerlendirdiniz mi umarım değerlendirmişsinizdir, muhtemelen bir iki güne yumurtlamış olacaksınız kritik günlerdesiniz mutlaka değerlendirin. İki çizgi eşit koyulukta oldugu gün (belki sizin bugun olabilir) yumurtlama gününüz, 1 ya da 2 gün aynı koyulukta çıkar sonra testi tekrarlayın çizgi silikleşir bu yumurtanızın çatladıgı anlamına gelir. çizgilerin koyu oldugu gün + silikleştiği gün mutlaka değerlendirilmelidir. 2-3 güne tekabül ediyor en verimli zamanınız.
Evet o günleri değerlendirdik 28 inde silikleşti çizgi demek çatlamış oluyor ama 28 inde bir şey olmadı bu akşam yine değerlendirsek şansımız olur değil mi

X