Ovülasyon testi

Dilekoz26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
18
2
26
IMG_1687.jpeg
Kızlar merhaba gebelik istiyorum fotoğrafları ilk on dakika içinde çekmiştim sizce yumurtlama ve çatlama olmuş mudur aydınlatabilir misiniz beniii 😭😭😭En koyu olduğu gün 17 si.

Eklentiler

• 6BA7723D-443D-43D8-A7F2-9900DD5CCDF5.jpeg
    6BA7723D-443D-43D8-A7F2-9900DD5CCDF5.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 65
17 si yumurtlaman olmuş 18 i de çatlamış rengi soluklaşmış çünkü inşallah nasip olmuştur bende sen gibiyim ovülüasyonla takipteyim hayırlısı olsun inşallah ☺️

17 si yumurtlaman olmuş 18 i de çatlamış rengi soluklaşmış çünkü inşallah nasip olmuştur bende sen gibiyim ovülüasyonla takipteyim hayırlısı olsun inşallah ☺️

Canııım çok teşekkürler ederim inşallah ikimizde en yakın zamanda güzel haberi alırız 🙈
İnşallah rabbim bizlerede nasip eder ☺️ ben geçen hafta doktora gittim olmuyor diye rahmim doğuştan tersmiş zor olur biraz dedi o yüzden sıkıntıdayım ümidim varla yok arası inşallah hayırlı haberler alırız sorunsuz 🤲🏻💕☺️

İnşallah rabbim bizlerede nasip eder ☺️ ben geçen hafta doktora gittim olmuyor diye rahmim doğuştan tersmiş zor olur biraz dedi o yüzden sıkıntıdayım ümidim varla yok arası inşallah hayırlı haberler alırız sorunsuz 🤲🏻💕☺️
İnşallah canım artık tıp çok ilerledi sen ümitsizliğe kapılma her türlü yöntem var her şey çok gelişti olur Allahın izniyle

Benimde bir sorum olacak bende tam yakalayamadım yumurtlamayı da yumurtlama olduysa bunu testten anliyabilirmiyim yumurta catladiktan sonra test çok mu silik oluyor yoksa yine biraz da olsa koyulasiyormu boşuna devam etmiyim diyorum

Bu resimde en sonrakini az önce yaptım sizde yumurtlama olurmu bir kaç güne yoksa kacirdimmi kararsız kaldm bir koyulasiyor bir siliklesiyor tamda pik olmuyor

Eklentiler

• 17215025741487462696246065206010.jpg
    17215025741487462696246065206010.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 60
Bu resimde en sonrakini az önce yaptım sizde yumurtlama olurmu bir kaç güne yoksa kacirdimmi kararsız kaldm bir koyulasiyor bir siliklesiyor tamda pik olmuyor
Canım ben hep aynı saatte yaptım ve ikinci idrarla yaptım hiç sıvı alımı olmadan okuduklarım bu şekilde yönlendirdi son yaptığında koyulaşmaya başlamış bence 1-2 gün daha yap koyulaşabilir koyulaşmadan sonra siliğe döndüyse çatlama oluyormuş

reglinden kaç gün geçti birde dediği gibi arkadaşın aynı saatte yapman lazım sıvı alımı da önemli doğru sonuç için

Canım ben hep aynı saatte yaptım ve ikinci idrarla yaptım hiç sıvı alımı olmadan okuduklarım bu şekilde yönlendirdi son yaptığında koyulaşmaya başlamış bence 1-2 gün daha yap koyulaşabilir koyulaşmadan sonra siliğe döndüyse çatlama oluyormuş
Evet biraz düzensiz yaptım o yüzden tereddüt ettim kacirdimmi diye yine yaptım size yazdıktan sonra koyulasiyor gibi geldi hadi inşallah

17 .gün bugün adetle beraber 34 gün falan sürüyor adetim
Bence devam et ama saatini düzenli yap arkadaşım gebe ovülüasyonla kaldı doktoru öğlen 12 den sonra test yap demiş bende bu ay öğrendim bunu seninde bilgin olsun devam et teste eğer ki koyulaşmazsa yumurtlama olmamıştır belkide 1 2 saatte olup geçmişte olabilir ama bugünleri değerlendir inşallah hayırlı haberler alırız ☺️🤲🏻

X