Acil yardım ovülasyon testi

Pik günü iki çizginin aynı koyulukta çıktığı gün yumurtanız 48 saat içinde çatlayacak demek, koyu çıktığı günler ve silikleştiği gün mutlaka ilişkiye girmeniz gerekiyor gebelik şansı artması için. Silikleşmeden sonra normal ilişkiniz haftadan kaçsa o şekilde devam edin kasmanıza gerek kalmaz o saatten sonra , kritik olan testin koyu cıktıgı günler ve silikleştiği gündür.
Çok tesekkür ederimmm

Merhaba kızlar normalde 17 sinde yarın çatlama olması gerekiyor hadi diyelim 17 değil bu ayda 18 olsun ama ovülasyon testim bugün silik çıktı hemde pik olmadan ayrıca her ay kasıkta acılı batmalar olurdu ama bu ovülasyon döneminde hafif batmalar oldu . koyulaşmaya başladığında sevindim 16 da pik 17 sinde çatlama olucak diye ama bugün silik çıktı yardımcı olurmusunuz (incir yiyorum ve dün gece yumurtlama masajı yaptım oyüzden erkenden çatlamış olabilir mi)
Merhaba yumurtlama masajını iki koyu çift çizgi gördüğünüz an bırakın

Eklentiler

• IMG_20240903_122714_431.jpg
    IMG_20240903_122714_431.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar kafayı yemek üzereyim. Adetime en erken 5-6 gün var. Evde de gebelik testi yok. Eşimde ben üzülüyorum diye almadı. Bende ondan gizli Lh testi yaptım. Bu ay Lh takibi yapmadım bu arada. Önceki aylarda yapıyordum. Hep aynı gün çıkıyordu. Ona göre bugün yumurtlamadan sonraki 10.günüm. Forumda da okumuştum. Gebeliğin ilk zamanlarında Lh yükseliyormuş. Sizce bu pik mi. Yorumlarınızı merak ediyorum.

Eklentiler

• IMG_8761.jpeg
    IMG_8761.jpeg
    151,7 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar kafayı yemek üzereyim. Adetime en erken 5-6 gün var. Evde de gebelik testi yok. Eşimde ben üzülüyorum diye almadı. Bende ondan gizli Lh testi yaptım. Bu ay Lh takibi yapmadım bu arada. Önceki aylarda yapıyordum. Hep aynı gün çıkıyordu. Ona göre bugün yumurtlamadan sonraki 10.günüm. Forumda da okumuştum. Gebeliğin ilk zamanlarında Lh yükseliyormuş. Sizce bu pik mi. Yorumlarınızı merak ediyorum.
Hayır bu pik değil c kadar koyu olmalı. Ama lh seviyesi çok düşük değil gibi yarında test yapın bakın koyulaşma olucakmı .

X