Ovulasyon testi

cansucancan

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
188
39
25
Merhaba arkadaşlar bugün adetimin 11. Günü. 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum testin anlayan arkadaşlarım yorumlayabilir mi testimi
Sırayla 13 14 15 Haziran yaptığım testler

Eklentiler

• F372D3AC-6657-410D-B6E7-04B20A976204.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 691
  • 962E9763-8005-4829-B010-E718C02F2F17.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 517
  • C9933F10-2AD0-43EF-98DF-FAC7D927DE39.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 525
Teşekkür ederim acaba bu ovulasyon testiyle kontrol edip hamile kalan varmı birde klomen ilaç kullandım yumurtlamayı bekliyorum inşallah güzel bir haber alırım
Ben de kullanıyorum 10 gündür pozitif bugün 25.gün hala koyu t çizgisi inşallah güzel haber alırız .

Hala yumurtlama olmamış T çizgisi C çizgisi gibi koyu olması lazım
Dün ve bugün Buda sanırım bugün daha koyu t çizgisi yumurtlama olmuş olabilir mi

Eklentiler

• 6FD6D5FB-1959-4E94-BE74-6DF02096632D.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 323
  • FD2F4CC0-8E05-4D6D-BA65-72899F60C659.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 349
Teşekkür ederim acaba bu ovulasyon testiyle kontrol edip hamile kalan varmı birde klomen ilaç kullandım yumurtlamayı bekliyorum inşallah güzel bir haber alırım
Benim 24.gün Ovulasyon testi hala koyu iki çizgi vardı. Doktorum ya gebelik ya kist vardır dedi 25.gün erken gebelik testi yaptım sonuç inşAllah vardır

Eklentiler

• image.jpg
    167,1 KB · Görüntüleme: 418
Merhaba güzel hanımlar.... fikirlerinize ihtiyacım var. Ben Amerikada yash
iyorum ve ben 7 ay önce 6 haftalık dushuk yaptım...(( bebeyimin kalbi durmushdu. ve hamileliğimi oyrendiyim ilk gunden pembe atintilar oldu ve bebek kalbi durduktan sonra kendiliğinden dushdu.sonra bizi Aile planlamasından kontrole aldılar. doktor 4 ay korunmayı tavsiye etdi. biz de dediğini yapkik... ve iki aydır gene korunmazsizin ilişki yasıyoruz. ve ben bu ay da düzenli olarak nerdeyse 8 gün yumurtlama donemini değerlendirdim. ovulyasyon testleri ile takib ettim. ve doktorum demişdi ki 2 gün yumurtlamadan once ve 2 gün yumurlamadan sonra ve yumurtlama günü . Toplam o 5 günü değerlendirin... ve bu arada doktor bana IRON ve FOLIC ASID 1MG yazdı ve her gün aksatmadan kullanıyorum. ve bu ay adetime 7-8 gün kala memelerim Cook hassaslashdi.uc kisimlari acayip aciyor.artik 2 gündür de karin ağrım var.dun ve bu gün erken gebelik testi yardim amma negatif. bu gün de tuvalete kendimi sildiğimde peceteme azaciq pembe akıntı bulashdi. amma adetime daha 3 gün var. hiç Boyle hey yashamamishdim ve düzenli olarak 28 günlük adet dongum var ve hiiic shashmaz. bu nedir arkadaşlar?

Hayır olmamış t çizgisi c den koyu olması lazım veya t ve c aynı olması lazım
Hayır olmamış t çizgisi c den koyu olması lazım veya t ve c aynı olması lazım
Merhaba kafam çok karıştı bugün tekrar yaptım normalde C çizgisi koyu çıkardı t daha silik olurdu bugün t çizgisi C den daha koyu C silikleşti neden olabilir bu yada yumurtlama mı oldu mu acaba

Eklentiler

• 6FE4ACF2-27A0-4A6E-8512-E7B88138DDCC.jpeg
    48,3 KB · Görüntüleme: 340
Benim de aynı olmuştu 3 gün önce pembe akıntı geldi ama gebelik olmadı adet oldum . Gününüzü bekleyin ondan sonra konuşmak daha doğru olur

Merhaba kafam çok karıştı bugün tekrar yaptım normalde C çizgisi koyu çıkardı t daha silik olurdu bugün t çizgisi C den daha koyu C silikleşti neden olabilir bu yada yumurtlama mı oldu mu acaba
Merhaba evet yumurtlama olmuş değerlendirin ve testi yapmaya devam edin t çizgisi siliklesince çatlamış olcak

T çizgisi koyu olması yumurtanız çatlamak üzere demek.
Bir sonraki testte T çizgisi silik çıkarsa yumurtanız çatlamış demek oluyor
Kesimlikle ilişki olsun

Merhaba evet yumurtlama olmuş değerlendirin ve testi yapmaya devam edin t çizgisi siliklesince çatlamış olcak
Tamamdır teşekkür ederim o öğlen yaptığım testti Buda akşam yaptım ikisinde kopkoyu çıktı bakalım dişer günler çatlama olursa süper olur

Eklentiler

• F3FEA2E0-8444-431A-BA38-5A577787BA41.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 349
T çizgisi koyu olması yumurtanız çatlamak üzere demek.
Bir sonraki testte T çizgisi silik çıkarsa yumurtanız çatlamış demek oluyor
Kesimlikle ilişki olsun
Tamam çok teşekkür ederim öğlen yaptığım testti o birde akşam yaptım çatlama varmı diye oda böyle ikisinde kopkoyu bakalım diğer günler nasıl olucak

Eklentiler

• 32BACABC-3356-48E4-A439-5ED14BA34159.jpeg
    41,8 KB · Görüntüleme: 235
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…