Ovülasyon testi

Sinyorita

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
77
35
28
Merhabalar, benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu ay ilk defa ovülasyon testi kullanmaya başladım. Düzenli adet gören biriyim. Dün adet döngüsünün 9. Günüydü. Ben dün yumurtlamış mı oluyorum bu kadar erken mi anlayamadım ben
IMG_2064.jpeg

Merhabalar, benim bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Ben bu ay ilk defa ovülasyon testi kullanmaya başladım. Düzenli adet gören biriyim. Dün adet döngüsünün 9. Günüydü. Ben dün yumurtlamış mı oluyorum bu kadar erken mi anlayamadım ben Eki Görüntüle 3250545
Dün pik bugün çatlama olmuş canım sık değerlendirin 2 kere ilişki yapabilirseniz iyi olur 🥰

Dün akşam üzeri oldu bugün de sabah 5 te oldu daha olmadı gerekiyor mu? Ve adet döngüsünün 9. Gününde pik olur mu?

Dün akşam üzeri oldu bugün de sabah 5 te oldu daha olmadı gerekiyor mu? Ve adet döngüsünün 9. Gününde pik olur mu?
Gayet yeterli bir ilişki olmuş canım yarın ilişki olsun sonrası 1 gün aralıklarla 1 hafta kadar daha değerlendirin. Tabiki de mümkün adet biter bitmez yumurtlayan da oluyor regliye yakın yumurtlayan da oluyor tamamen yumurtanın gelişip büyümesine bağlı, 14 gün sonra reglin gelmesi gerekiyor ona göre takip edebilirsin 12.günde gebelik varsa testte çıkıcaktır.

😂😂 Ben her ihtimale karşı birdaha yapmak istiyorum test. Yapmadan kaç saat önce yemeyi içmeyi bırakmam gerekiyor peki ?

X