Ovülasyon testi

Lavantaaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
22
12
24
Kızlar ovülasyon testi deniyorum bu ay, bilgisi olan yardımcı olabilir mi. Bu köyü çizgi yumurtlama mı yoksa çatlama mı?

Eklentiler

• IMG_20230117_071806.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 125
Yumurtlamanız henüz gerçekleşmemiş. T çizgisi ve C çizgisi tam olarak aynı koyulukta olmalı. Yumurtlama öncesi gün aşırı ilişkiye başlayın. Çift çizgi gördüğünüz gün yumurtlanızın pik günü yumurtanın bir günde de çatlayabilir üç günde de çatlayınca test silikleşmeye başlar. Testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını bırakın daha sonra yapın. Testleri sabah 10'dan sonra ve akşam 8 den önce yapın gün içinde hormon daha çok salgılanır o yüzden.

Kızlar ovülasyon testi deniyorum bu ay, bilgisi olan yardımcı olabilir mi. Bu köyü çizgi yumurtlama mı yoksa çatlama mı?
Yükselmeye başlamış henüz pik değil canım diğeri gibi olması lazım. Ama yarına koyulaşır gibi geliyor

Kızlar bu gün yumurtlama olmuş sanırım dünden daha koyu catladığını nasıl anlarım

Eklentiler

• 94330.jpg
    10,6 KB · Görüntüleme: 107

18 Ocak'tır o çizgi silikleşince çatlamış demektir. Değerlendir yani bugünü, rahimde spermler beklesin. Eşinde bir sorun yoksa yarında değerlendirmede bir sakınca yok. Yarın veya diğer gün çatlar büyük ihtimal.

Merhaba benim testimi de yorumlar mısınız 2 gün önce yaptığım t çizgisi yok denecek kadar silikti

Eklentiler

• IMG_20230122_112236.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 75

Kizlar merhaba, pcos hastasiyim. Regliden itibaren 14. Gun doktora gittim hic yumurtan gelismemis dedi. 23. Gunu tekrar gel bi bakalim gec yumurtalayacaksin galiba dedi. Ben de yememe icmeme dikkat edip mfk urunlerine basladim ayni gun. 21 ve 22. Gun yani bugun ovuslasyon testi yaptim. Yorumlar misiniz? Bir de yumurtaliklarimda ara ara agri var. Yarin sabah dr kontrolum var insallah yumurtan buyumus der testlere gore ne dersiniz?

Merhabalar bende ayın 18 inde ilk yumurtlama gününü gördüm 22 sinde çatlamayı gördüm 30 unda kan verdim ve gebelik çıkmadı. Ne zaman adet olmam gerekiyor bu hesaba göre ya da hamile olma ihtimali var mı hala kesin yok mudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…