OVULASYON TESTİ

balbocegi34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
5.224
2.847
40
Merhabalar kızlar; pcosluyum,dün ve buğün ovulasyon testi yaptım pink olmuş,ne zaman değerlendimeliyim ve büyüyen yumurta kesin çatlarmı diye bir soru sorsam saçma olurmu?:)

Merhabalar kızlar; pcosluyum,dün ve buğün ovulasyon testi yaptım pink olmuş,ne zaman değerlendimeliyim ve büyüyen yumurta kesin çatlarmı diye bir soru sorsam saçma olurmu?:)
yok olmaz. :) herksın basına gelebılır o buyuyup catlamaması. kıstık bı yapı gıbı oluyor da adet olamıyorsun ıste. dollenme de olmuyor tabi. pik oldukktan sonra sılıklesırse 2 gun içinde catlamıs denılıyor:) pik olan o koyu gunlerı ve sonrakı sılıklestıgı gunu degerlendırmek lazım :)

yok olmaz. :) herksın basına gelebılır o buyuyup catlamaması. kıstık bı yapı gıbı oluyor da adet olamıyorsun ıste. dollenme de olmuyor tabi. pik oldukktan sonra sılıklesırse 2 gun içinde catlamıs denılıyor:) pik olan o koyu gunlerı ve sonrakı sılıklestıgı gunu degerlendırmek lazım :)
6,5 yıldır uğraşmaktan beynim durdu artık:) adetlerim bir yıldırz düzenli önceden ilaçla oluyordum,dün koyuydu,sabah ikinci idrarla yaptım işe gelmeden yine koyuydu ,akşam bakım ne olacak .çok teşekkürler canım

6,5 yıldır uğraşmaktan beynim durdu artık:) adetlerim bir yıldırz düzenli önceden ilaçla oluyordum,dün koyuydu,sabah ikinci idrarla yaptım işe gelmeden yine koyuydu ,akşam bakım ne olacak .çok teşekkürler canım
aksam silik bulabılırsın dunu ve bu gunu degerlendırmen onemlı :)

Kizlar yardım edin ben anlamadım bu testen:KK43:(

Eklentiler

• IMG20221108200914.jpg
    IMG20221108200914.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 43
Bende pik göremedim şimdi de sancım var sol kasik agrım adet mi olacam neden pik olmuyor anlamadım anlayan var mı benim mi yanliş bişi yapıyorum

Eklentiler

• 298025AC-615D-4CE1-A9E1-C60A55F46354.jpeg
    298025AC-615D-4CE1-A9E1-C60A55F46354.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 37
Saçma olmaz çünkü çatlamayıp kiste dönen de var. :) pik ve silik çıktığı günü değerlendirmek lazım

X