Ovulasyon Testi yardım

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
tecrübeli olan arkadaşlara sormak istediğim birşey var bu ay ilk defa ovulasyon testi kullanmaya başlamıştım reglimin 14. günü koyu çizgiyi gördüm ama 16. gününde çalışma oldu ondan sonra devam ettim testi yapmaya bugün 19. gün ve tekrar koyu çizgiyi gördüm yumurtlama günüme göre 9 gün kaldı reglime ben anlamadım bu olaydan hiçbirşey şimdi ben 2.defamı yumurtladım acaba ve bu mümkünmü ayda 2 kere yumurtlamak

16 defa görüntülenmiş ama hiçkimse cevap yazmamış demekki kimse ovulasyon testi kullanmamış

bende geçen ay kullanmaya başladım 16. gün kopkoyu iki çizgi gördüm ve sonrasında giderek silikleşti ikinci çizgi. sende neden öyle olmuş anlayamadım.çok bir bilgim yok açıkçası bu konuda

canim bir yerde daha sormussun cevap verdim ama bir de burda yazayim..en son ne zaman muayane oldun...pko'lu olabilir misin? pko durumu varsa lh seviyesi dalgalanir surekli...

gebelik durumlarındada koyu çıkabiliyor ama regline çok varmış bilemedim bende şimdii :26::26:

2.kez yumurtlamış olabilirsin. Eğer 16.gün yumurtlamanın olduğuna eminsen daha sonra testi yapmana gerek yok. Kafan karışabilir. Eğer hamilelik varsa tekrar yükseliyor ama bu kadar erken değil. Yumurtanın çatlamasından 14 gün geçince dilersen hamilelik testi yaparsın. Daha önce tecrübe ettiğim için söyleyebilirim ki kafanı karıştırmasın bunlar, çünkü hamile kalmadığım aylarda ben de bunları yaşamıştım, hamile kaldığımda idrarda hamilelik testim silik bile çıkmamıştı.

canim bir yerde daha sormussun cevap verdim ama bir de burda yazayim..en son ne zaman muayane oldun...pko'lu olabilir misin? pko durumu varsa lh seviyesi dalgalanir surekli...
canım pkoluyum ama hormanal dengem normal hatta kistler dışında pkolu olduğumu kanıtlayan hiçbirşey yok

gebelik durumlarındada koyu çıkabiliyor ama regline çok varmış bilemedim bende şimdii :26::26:
tekrar silikleşti zaten hamile olsam heralde aynı koyulukta devam ederdi

2.kez yumurtlamış olabilirsin. Eğer 16.gün yumurtlamanın olduğuna eminsen daha sonra testi yapmana gerek yok. Kafan karışabilir. Eğer hamilelik varsa tekrar yükseliyor ama bu kadar erken değil. Yumurtanın çatlamasından 14 gün geçince dilersen hamilelik testi yaparsın. Daha önce tecrübe ettiğim için söyleyebilirim ki kafanı karıştırmasın bunlar, çünkü hamile kalmadığım aylarda ben de bunları yaşamıştım, hamile kaldığımda idrarda hamilelik testim silik bile çıkmamıştı.

14. gün canım yumrtladım o zaman akıntım çok olmuştu akıntımda yumurtladığımı gösteriyordu zaten ondan 1 gün sonra falan akıntım kesildi bu 2.kez koyu gördüğümde akıntı falan yoktu hormanlarımda sorunmu oluştu anlamadım neyse bakalım en iyisi ptesi doktora gitmek zaten kasığımda ağrı oluyor

X