Ovülasyon testi yardım

GamzeAsl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
81
29
Kızlar merhaba, bana bir konuda yardımcı olmanızı istiyorum bu ay gebelik deniyoruz ovülasyon testi aldım reglin başlangıcından 11. Günde başladım testler mi bozuk ben mi tam seçemiyorum bilmiyorum doktor 12-16 günler arası değerlendir dedi Şuan 13.gündeyim testlerim Şuan bu şekilde görsel ekliyorum pik var mı bakar mısınız bir de testleri şlk yaptığım zaman silik oluyor sonradan koyulaşıyor

Sanırım tüm kadınlarda var bu ortalama hesaplamayla yumurtlama aynı zamanda olmuyor neden anlamiyorsa bu doktorlar. Bende 14. Gün bekliyordum ama 19. Gün oldu yapmaya devam edin bir de test yapmadan 2 saat önce de sıvı almamak cidden önemli sanırım

20 dakika bekle ondan sonra sonuca bak herkes aynı günde yumurtlamıyor benim 20.günde oldu mesela yapmaya devam et her gün aynı saatte 2 saat önceden de sıvı alımını kes

Merhabalar adet bittikten sonra yapmaya başladım acaba pik mi bugün yaptığım ilk kez yapıyorum yardımcı olacak var mı ve bende PCOS başlangıcı varmış ama adetim düzenli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…