Ovulasyon testi yardim

Canim bencede biraz daha deneyin, diger yumurtaligindan yumurtlayip hamile kalabilirsin insallah. Hayit otunu bende duyuyorum eger bu ay da olmazsa oteki ay onu deneyecegim😂 ama bu ay cok saglikli beslendim biraz kilo verdim insallah guzel yumurtlama olur🫶 hurma her derde deva gercekten bencede dene
O zaman ikimizde farklı şeyleri deneyelim. İnşallah ikimiz için işe yarar çözümler olur 🫶🏻🌸 kilo vermen iyi olmuş onunda pozitif etkisi olur umarım. Ben de sağlıklı beslenmek için çabalıyorum ama tam bir kola bağımlısıyım ya onu bırakamıyorum bür türlü 😂🥹

Selam kızlar bana da yardımcı olur musunuz ☺️ bugün yaptığım test pik gibi duruyor

Eklentiler

• 16908204729607729408656087005434.jpg
    16908204729607729408656087005434.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 14
Kizlar ovulasyonda piki gordukten ertesi gun silindi ama silindigindan beri karnimda bi agri var, bugunde su gibi beyaz akintim geldi acaba yumurta catlayamamis ve kist olmus olabilir mi?

Benimde oyle alt karnimda agri var sabah agridi simdi kayboldu insallah guzel catlamistir yumurtalarimiz
Bende klomen kullandım ve 12.gün ve 8.gğnden itibaren ilişki sırasında kasık agrısı oluyor yani yumurtalıkladım cok ağrıyor ama sonrası geciyor sadece ilişki sırasında oluyor bundan 3 4 gün öncede olmuştu ve dünde ilişkide ağrı oldu yani eşim cok bastırıyor ondan kaynaklı olabilirmi

X