Ovulasyon testi yaptım?

kelebek3838

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
54
4
26
Ovulasyon testi?

Merhaba, ben yeni evliyim eşimle bebek istiyoruz geçen ay denedik fakat olmadı. Bu ay ovulasyon testi aldım. Testleri görsele ekleyeceğim yumurtlama gercekleşmiş mi? Gerçekleştiyse hangi gün gerçekleşmiş? Hamile kalma olasılığı en yüksek gün hangisi?

En altta ki testi yarım saat önce yaptım. Bugün kasık ağrım var ama dediğim gibi çok anlamıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim. Rabbim isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Eklentiler

• IMG_20240802_152215.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 165
Canım yumurtlama gerceklesmir ve yumurtan çatlamış degerlendirmissindir insallah

Canım yumurtlama gerceklesmir ve yumurtan çatlamış degerlendirmissindir insallah
Testte 3 ve 4. çubukta değerlendirdim ama en alttaki testi yarım saat önce yaptım şimdi de sağ kasığımda ağrı olunca acaba yumurta çatlamadı mı gibi düşündüm bugün de eşim gececi maalesef bugün değerlendiremicem:)

Evet canım yumurtan çatlamış 3 4 degerlendiysen iyi güzel rabbime kalmış hayırlısı inşallah en kısa zamanda bebisin olur

arkadaşlar ilk kez ovulasyon testi yaptım silik ve belirgin cıktı cok heycanlıyım cogu postlarda sordum fakat cevap alamdım yardımcı olurmusnuz ovulasyon hakkında bi bilgim yok

arkadaşlar ilk kez ovulasyon testi yaptım silik ve belirgin cıktı cok heycanlıyım cogu postlarda sordum fakat cevap alamdım yardımcı olurmusnuz ovulasyon hakkında bi bilgim yok
Canım ovulasyon için de adet bitince başlıyorsun yapmaya. İlk idrarla yapmıyorsun. İki saat önce sıvı alımını kesiyorsun. iki çizgi eşit koyulukta olunca pik oluyor 24-36 saat içinde de çatlama oluyor diyorlar. Çatlama olunca yine silikleşiyor çizgi. Piki de çatlamayı da değerlendiriyorsun.

ama tek hatam adeten 12 ci gün sonra yapmış olmam simdi nasıl anlıcam gelişmek uzeremi çatlamış uzerimi

Evet canım yumurtan çatlamış 3 4 degerlendiysen iyi güzel rabbime kalmış hayırlısı inşallah en kısa zamanda bebisin olur
Benim testimide yorumlar mısınız benimde testler hakkında pek bilgim yok 5 ağustosta sağ yumurtalıklarımda şiddetli ağrı oldu sanırım çatladı yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• image.jpg
    153,1 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…