Ovülasyon Testi ve Düzensiz Adetler

atanamamis ogretmen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
135
81
26
Çok karışık ve uzun hakkınızı helal edin🐣🫶🏻 Benim son adet başlangıcım 3 Şubattı, gebelik şüphesiyle 2 kere test yaptım ama ikisi de negatif çıktı. Bayağı gecikti ve hâlâ regl olmadım. Birgebeningünlüğü sayfasından ovülasyon testleri almıştım, alanlar bilir normalde regl bittikten 1 gün sonra başlamamız gerekiyor ama ben dün kendimde yumurtlama belirtileri gördüğüm için reglimin başlayıp bitmesini beklemeden dün yaptım, bugün de (28 mart) ikinci yumurtlama testini yaptım ve pozitif çıktı. Bu düzensiz döngümden kaynaklıdır değil mi mümkün müdür yumurtlama olması 🐣

Eklentiler

• EE027A5D-2149-4463-8928-CFC5B02324EB.jpeg
    EE027A5D-2149-4463-8928-CFC5B02324EB.jpeg
    62,5 KB · Görüntüleme: 88
Selamün Aleyküm. Her zaman mı geç gelir düzensiz derken?arada bir düzensizse eğer sorun olmayabilir ama Polikistik over şüpheniz var mı?

Selamün Aleyküm. Her zaman mı geç gelir düzensiz derken?arada bir düzensizse eğer sorun olmayabilir ama Polikistik over şüpheniz var mı?
Merhaba son 1-1.5 senedir böyle öncesinde gayet düzelinliydi şuan da 3-4 ay düzenli ise diğer ay geç geliyor sonra yine düzene giriyor. Olabilir tabiki ama ben strese yoruyorum biraz problemli zamanlardan geçtim

Merhaba son 1-1.5 senedir böyle öncesinde gayet düzelinliydi şuan da 3-4 ay düzenli ise diğer ay geç geliyor sonra yine düzene giriyor. Olabilir tabiki ama ben strese yoruyorum biraz problemli zamanlardan geçtim
Olabilir o zaman soeun her neyse hayırlısıyla çözüm versin Allah

X