Ovulasyon testi ve duphaston ilacı

defnew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2023
1.223
1.388
Merhabalar öncelikle 2 ay üst üste 40 günde adet olduğum için doktora gittim ve pco gördüğünü söyledi duphaston ilacı yazdı son iki aydır da duphastonu kullanıyorum ve Ovulasyon testi ile de takip ediyorum. Geçen ay 31. Günde adet oldum bu ay 26. Günde geldi ve sadece doğru düzgün 1 gün sürdü diyebilirim ilk gün kahverengi şekilde ikinci gün de az kanama şeklinde sonra da bitti adetimin 7. Günü akıntı ve kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti ile Ovulasyon testine başladım ve 3 gündür bu şekilde çıkıyor fotoğraf bırakacağım acaba neden olabilir bilginiz var mı

Eklentiler

• 99DCE8F8-2085-4780-B083-E3B005DA7D05.png
    194,7 KB · Görüntüleme: 133
Merhaba, eğer gebelik şüpheniz yoksa yumurtlama olmuş ama çatlama olmamış, çatlama olmayınca adet döngüsü uzuyor. 3 tane havuç yerseniz çatlamaya yardımcı olur

Ovülasyon testi ile çatlamayi takip edin umarım güzel sonuçlar alırsınız

Merhaba, eğer gebelik şüpheniz yoksa yumurtlama olmuş ama çatlama olmamış, çatlama olmayınca adet döngüsü uzuyor. 3 tane havuç yerseniz çatlamaya yardımcı olur
10. Gün bu şekilde çıkmıştı

Eklentiler

• 50BD25E1-919B-4DB1-ADF0-F10D8D1BA1FA.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 129
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…