Ovulasyon testi üstüste pozitif cikar mi?

dilber akin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2015
136
61
46
kizlar merhaba
Ovulasyon takibi konusunda tecrübeli olanların yardımına ihtiyacım var. Simdi gecen haftadan beri test yapıyorum , hafta basında kopkoyu cift çizgi cikti, tamam ama ondan beri de her gun yapiyorum hafif silik olmakla beraber yine cift çizgi . Reglime 11 gun var. Yapmaya devam edicem, ama biraz silik olunca o negatif mi demek oluyor. Gecen ay da yapmıştım bembeyaz cikti, ben oyle olunca negatif olur diye düşünüyorum , bu ay henüz hic bembeyaz gormedim. Bi fikri olan var mıdır? Resim ekleyebilirsem ekleyeceğim .

Ikincisi silik olunca negatif oluyor,kopkoyu iki cizgi gordugunuz zamandan 24-36 saat sonra yunurtlamissinizdir.

Bende de ikinci çizgi çift çizgiden snr silik cıkmaya devvam eder

image.jpeg Bu nedir mesela sizce pozitif mi negatif mi?

Canım silik çizgi hep çıkar ovulasyon testinde.benimde hep öleydi.yumurtlama yaklaştığında koyu iki çizgi çıkar(bazen 3gün falan koyu iki çizgi çıkabilir)o günleri iyi değerlendirin.amaaaa adete yakın iki koyu çizgi olursa hamilesin demektir..

Hadi ya, ben daha once bembeyaz gördüğüm icin bu silikler bana pozitif gibi gelmişti, üstüste pozitif cikti sonra hamile olduğumu ögrendim fln gibi seyler de okuyunca Bi an cok ümitlenmiştim. Of of :KK43:

image.jpeg Bu hafta basında koyu cikti dediğim. Bu pozitif galiba. İlk yüklendiğim resim bugüne ait. Yanı bu resimden bes gun sonrasına.

kizlar merhaba
Ovulasyon takibi konusunda tecrübeli olanların yardımına ihtiyacım var. Simdi gecen haftadan beri test yapıyorum , hafta basında kopkoyu cift çizgi cikti, tamam ama ondan beri de her gun yapiyorum hafif silik olmakla beraber yine cift çizgi . Reglime 11 gun var. Yapmaya devam edicem, ama biraz silik olunca o negatif mi demek oluyor. Gecen ay da yapmıştım bembeyaz cikti, ben oyle olunca negatif olur diye düşünüyorum , bu ay henüz hic bembeyaz gormedim. Bi fikri olan var mıdır? Resim ekleyebilirsem ekleyeceğim .
senin adet döngün ne aralıkta sana hesap yapayım da ne zman birliktelik yaşayacağını diyeyim.
o zaman bunlarla uğraşmazsın ?

Eki Görüntüle 1823607 Bu hafta basında koyu cikti dediğim. Bu pozitif galiba. İlk yüklendiğim resim bugüne ait. Yanı bu resimden bes gun sonrasına.
reglime 11 gun var diyorsun burada yanlış birşeyler var..
en son adet gördüğün tarih ile bir önceki adet tarihini yaz.
hatta şubat mart nisan olarak yaz. sana döndüğü söyliim.
ful bir topik bu yöntemle kendim hariç gebe kaldı :KK70: bu konularda bayaa iyiyimdir
(benim eşim sorunlu ondan gebişlik yok )

Eki Görüntüle 1823607 Bu hafta basında koyu cikti dediğim. Bu pozitif galiba. İlk yüklendiğim resim bugüne ait. Yanı bu resimden bes gun sonrasına.
Canım tam gününü bilmen mümkün deil.oyüzden koyu çizgi gördüğün andan itibaren iki günde bir ilişki olursa zaten kaçırmazsın tutturursun.ben öle yaptım tuttu.

Eki Görüntüle 1823611

Bak benimkileri attım sana geçen ay ki, 21 pozitif onun dışında hemen hepsinde silik çizgi var. (Ben pcoyum geç yumurtluyorum)
bak sana da yazayım. pko muko önemli değil. aşağı yukarı adet döngün bellidir. onu iki ye böl. çıkan sonucun 3-4 gun öncesinden başlayın çalışmalara.
örnek : 35 günde bir oluyorsan senin yumrtalaman klasik beklenen 14. gun yumurtalaması olmaz. daha gec yumurtayıp catlatıcan. demek ki
35/2 = 17. gün de yumurtluyorsun. bundan önce ki günlerde sevişe başlıcan.

bak sana da yazayım. pko muko önemli değil. aşağı yukarı adet döngün bellidir. onu iki ye böl. çıkan sonucun 3-4 gun öncesinden başlayın çalışmalara.
örnek : 35 günde bir oluyorsan senin yumrtalaman klasik beklenen 14. gun yumurtalaması olmaz. daha gec yumurtayıp catlatıcan. demek ki
35/2 = 17. gün de yumurtluyorsun. bundan önce ki günlerde sevişe başlıcan.
Evet doğru benim bu ay 33 günde oldu. Yumurtlamam 20.gün oldu

yada siz kendiniz hesaplayın: kendi adet döngüme göre yazayım :
28 günde bir olur ( bazen şaşar ama 1-2 guun ileri geri yapar ) bunu da düşünerek
28/2 = 14 bu benim beklenene yumutlama günüm. 12-14-16-18 günlerde birliktelik olursa gebe kalma şansınız cok yüksek.
40 günde bir bile olsan 40/2 yapıcan.

Evet doğru benim bu ay 33 günde oldu. Yumurtlamam 20.gün oldu
3-4 ayın istatistligini almak lazım. hep mi 33 bu ay mı 33 oldu.
33/2 yaptığında 16,5 çıkar = 14-16-17-20 gibi. tabi ilişki gunu uzatmak sizin elinizde.

yıllar oldu bende paslanmışım bu hesaplarda.. birşeyleri daha hesaplardık da unuttum yaw..

yada siz kendiniz hesaplayın: kendi adet döngüme göre yazayım :
28 günde bir olur ( bazen şaşar ama 1-2 guun ileri geri yapar ) bunu da düşünerek
28/2 = 14 bu benim beklenene yumutlama günüm. 12-14-16-18 günlerde birliktelik olursa gebe kalma şansınız cok yüksek.
40 günde bir bile olsan 40/2 yapıcan.

3-4 ayın istatistligini almak lazım. hep mi 33 bu ay mı 33 oldu.
33/2 yaptığında 16,5 çıkar = 14-16-17-20 gibi. tabi ilişki gunu uzatmak sizin elinizde.
Genelde 30-35 arası bende de pko var. Yediklerime dikkat edersem adetim düzenli oluyor.

X