Ovülasyon testi pozitif ama progesteron değerim 0 çıktı.

Merhaba kızlar,
14 ve 16.günler pik gördüm
19.gün başka birşey için gittiğim hastanede gitmişken progesteron da baktırdım.
0,19 çıktı. Yani bariz negatif yumurtlama.
Sizce de çok tuhaf değil mi?
Yumurtlama yoksa neden pik çıktı🤦🏻‍♀️
Pik çıktıysa nerede bu 4 ten büyük değerler 😔
Biliyorum erken baktırmış oldum 1 hafta beklemeliydim,dediğim gibi gitmişken baktırayım dedim fakat gerçek bir yumurtlama olsa en azından 7.güne kadar olan aşamada 2-3 falan çıkmaz mıydı?
Böyle erken baktıran veya konu hakkında bilgisi olan var mı?
7 günlük sürede giderek mi yükselir yoksa 7.gün birden mi en yüksek değerine ulaşır bu progesteron arkadaşımız 🤦🏻‍♀️
Eğer yumurtlamayı gördüyseniz yumurtlamayı gördükten 1 hafta sonra progesteron yükselir ben geçen ay değil ondan önceki ay doktor istedi diye progesteron testi verdim yumurtlamayı gördükten 8 gün sonra verdim 5.6 çıkmıştı

Valla billa bende herşeyi hesaplıyorum diyorum bu ay rahatım takmayacağım sonra diyorum bu ay rahatım ya belki oldu mu halbuki rabbim ol derse olur ama elimizde değil ya genede sağlıklı olsun inşallah kilo diyorum bakıyorum 130 kilolar hamile pcos diyorum 4 ayda bir adet gören arkadaşım ilk ayda hamile kist diyorum sağ tarafında kocaman dermois kisti olan arkadaşım 2. Aydan hamile tek yumurtalıklı arkadaşım ilk aydan hamile gerçekten nasip ama yoruldum bende ister istemez artık ruh halimi etkiliyor rüyalarımı herşeyi
Bende ayni şeyleri hep dusunurum ama vaktinden önce naparsaniz yapin olmuyor. Her testlerinizi rahim film flan cektirdinizmi esiniz testlerinizi yaptirdinizmi biz hepsini iki ayri yerde yaptirdik cunku yanlış cikanda olmus cok ve bizde de oldu yanls cikti sonra baska yerlerde yaptirinca yanlis olduğunu anladik

Merhaba kızlar,
Biliyorum erken baktırmış oldum 1 hafta beklemeliydim,dediğim gibi gitmişken baktırayım dedim fakat gerçek bir yumurtlama olsa en azından 7.güne kadar olan aşamada 2-3 falan çıkmaz mıydı?
7 günlük sürede giderek mi yükselir yoksa 7.gün birden mi en yüksek değerine ulaşır bu progesteron arkadaşımız 🤦🏻‍♀️
Merhaba canım ben o testin pik ifade etmediğini söylemiştim ama üsteleyip seni üzmek asla istemedim.bu yeni ay regl sonrası doktor kontrolünde yumurtlama takibi yapmak iyi bir fikir olabilir hem için rahat eder yumurtanı ultrason ile kesin görmüş olursun

Valla billa bende herşeyi hesaplıyorum diyorum bu ay rahatım takmayacağım sonra diyorum bu ay rahatım ya belki oldu mu halbuki rabbim ol derse olur ama elimizde değil ya genede sağlıklı olsun inşallah kilo diyorum bakıyorum 130 kilolar hamile pcos diyorum 4 ayda bir adet gören arkadaşım ilk ayda hamile kist diyorum sağ tarafında kocaman dermois kisti olan arkadaşım 2. Aydan hamile tek yumurtalıklı arkadaşım ilk aydan hamile gerçekten nasip ama yoruldum bende ister istemez artık ruh halimi etkiliyor rüyalarımı herşeyi
Benzer şeyleri yaşıyoruz
Bu ara herkes hamilelik haberi veriyor :KK43:

Eğer yumurtlamayı gördüyseniz yumurtlamayı gördükten 1 hafta sonra progesteron yükselir ben geçen ay değil ondan önceki ay doktor istedi diye progesteron testi verdim yumurtlamayı gördükten 8 gün sonra verdim 5.6 çıkmıştı
İşte onu merak ediyorum
Birden mi yükselir
Giderek mi artar
2 gün sonra 3 5 gün sonra 6 gibi

Bende ayni şeyleri hep dusunurum ama vaktinden önce naparsaniz yapin olmuyor. Her testlerinizi rahim film flan cektirdinizmi esiniz testlerinizi yaptirdinizmi biz hepsini iki ayri yerde yaptirdik cunku yanlış cikanda olmus cok ve bizde de oldu yanls cikti sonra baska yerlerde yaptirinca yanlis olduğunu anladi

bakıldı hepsi sadece rahim filmi hariç on
Rabbim herşeuşnnhayırlısını versin artık yapacak birşey yok

Merhaba kızlar,
canim sonuc ne oldu ben de bir p vereyim diyorum bi vermeyim karisik

Benim yumurtam çatlamamış kiste dönmüştü geçen ay. Alttan muayene etti ultrasonla baktı ama önemsiz boyutta dedi. O yüzden progesteron çıkmamış.
Bu ay inşaAllah yeni bir umut 🤲🏼
insallahh ovulasyon doneminde misin kiste donusme sebebi ne acep hic bahsetti mi doktor .

insallahh ovulasyon doneminde misin kiste donusme sebebi ne acep hic bahsetti mi doktor .
Hayır bahsetmedi ama pik görmeden 2 gün önce Hergün yürüyüş yap ve 3 litre su iç. Hareketsiz kalınca yumurta da yatıyor bizimle. Ben şuan ovülasyon dönemindeyim evet dün çatlatma iğnesi vuruldum Allahın izniyle 🤲🏼

X