Ovulasyon testi önerisi hangi marka?

kivircikbimuhendis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2015
95
33
29
Arkadaşlar selam,

4 aydır bebek istiyoruz. Bu dönem içerisinde 1 kez ovulasyon testi kullandım o da laboquick kaset test olanlardandı. Kullanması kolaydı aslında ama doğruluk oranı memnuniyetini kullanıp sonuç alan sizlerden de duymak istedim. Hangi marka hangi çeşit olanı öneriyorsunuz, reglime bir kaç gün kaldı. Yeni ayda ovulasyon testine başlamak istiyorum ona göre sipariş oluşturucam şimdiden teşekkürler

Ben de az önce laboquick ten sipariş verdim hayatımda ilk defa ovulasyon testi kullanacağım. Kullanımı hakkında bilgi verir misiniz

Pek bir bilgim yok bu markalar hakkinda ama.ben ınstagram da bir gebenin günlüğü diye sayfa var ordan getirttim 4 ay kullandim yumurtlama gayet herbay düzenli görüyorum fakat henuz gebelik olmadi ovulasyon kullanip hemengebe kalanda var biraz surende var sanirim. Ben bundan sonra almayi dusunmuyorum sanki ona bagli kalinca daha com umutlaniyor insan. Tabiki kolaylik guzel bisey ama benim biraz modum dustu akisina bırakıcam. Umarim sana ovulasyon testi ilk ayda gebelik getirir

Ben gebelik düşündüğüm ilk ay eczaneden artımed ovülasyon testi almıştım ve ilk ayımda hamile kalmıştım ama kimyasal ile sonuçlandı. Simdide innovita kullanıyorum memnunum

Ben de az önce laboquick ten sipariş verdim hayatımda ilk defa ovulasyon testi kullanacağım. Kullanımı hakkında bilgi verir misiniz
Her gün uyandıktan sonra ilk idrarla değil bir sonraki idrarla yaptım ben sabah 11de, öncesinde sıvı bişey tüketmedim pek. Her gün düzenli aynı saatte yapmak önemli. T çizgisi C çizgisi kadar veya daha fazla koyu renk olduğunda pik olmuş yumurtlama olmuş demek. Bu aşamadan sonra da yine teste devam edip en başta olduğu gibi t çizgisinin silikleştiğini gördüğünde de yumurta çatlamış demektir. Pik gördükten sonra eğer eşinde sperm sorunu yoksa 3 gün üst üste değerlendirmeyi öneriyorlar. Çatlamanın olduğu gün de ihtimalin yüksek o günü de değerlendirmelisin inşallah en kısa sürede güzel sonuçlar alırsın

Evet aslında pcos um yok yumurtlama dönemlerimin çok değiştiğini düşünmüyorum oynasa oynasa 1-2 gün oynar. Ama işte bir umut biraz da bunu deneyelim dedim tabi herşey nasip hepimizin gönlüne göre olsun inşallah

Amin insallah zaten O kadari normal.. tabiki dene ben suan icin boyle diyorum ama birazda akisina birakayim istedim sonra belki yine alirim umut ariyoruz dedigin gibi. Insallah nasibimiz cabuk bulur bizi yormadan üzmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…