Ovülasyon testi neden koyulaştı

iremela46

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
14
1
29
Merhaba arkadaşlar ovülasyon testi yapıyordum yumurtlama ve çatlama günlerini yaşadım testte silikleşme olurken tekrardan koyulaşma başladı bugün neden acaba bu durumu yaşayanlar var mı

Eklentiler

• IMG_8448.jpeg
    IMG_8448.jpeg
    108,3 KB · Görüntüleme: 153
Benim reglye 3 gün kaldı son 4 gündür yüksek çıkıyor 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• IMG_6568.png
    IMG_6568.png
    259 KB · Görüntüleme: 134
Merhaba arkadaşlar ovülasyon testi yapıyordum yumurtlama ve çatlama günlerini yaşadım testte silikleşme olurken tekrardan koyulaşma başladı bugün neden acaba bu durumu yaşayanlar var mı
Tam pik değil koyu 2 yumurtlama olabilir benim ilk yumurtlamadan13 gün sonra ovulasyon ile öğrendim değerlendirmene devam et teste aynı şekil

Koyuluk olan günleri değerlendirin arkadaşlar regliye az kalmış çok kalmış demeyin vardır herşeyde bir hayır . Ben ovulasyon testi ile hamile kaldım çok şükür 2 aylığım :))

Koyuluk olan günleri değerlendirin arkadaşlar regliye az kalmış çok kalmış demeyin vardır herşeyde bir hayır . Ben ovulasyon testi ile hamile kaldım çok şükür 2 aylığım :))
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :) sizinde regli günü yaklaşırken böyle koyulaşma oldu mu testlerinizde

Kızlar ben ovu testi yaptım dün gece sıvı alımına dikkat etmeden öylesine yapmıştım ve koyu çıktı bugün sabah dikkat ederek 2. idrarla yaptım yine aynı koyulukta çıktı fotoğraf ekliyorum 4-5 gündür de pike yakın koyu çıkıyordu 2. kere mi yumurtluyorum yoksa gebelikten olabilir mi? reglime 6 gün kaldı ve ilk çatlamayı 2 ağustosta gördüm

Eklentiler

• IMG_6891.jpeg
    IMG_6891.jpeg
    140,4 KB · Görüntüleme: 76
X