Ovülasyon testi mi yorumlar mısınız💕

Aday9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
54
12
26
Merhaba ovülasyon takipçileriii kızlar ovülasyona yeni başladım tam net olarak anlayamıyorum yardımcı olur musunuz 🥰

Eklentiler

• IMG_20230121_165016.jpg
    IMG_20230121_165016.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20230121_164854.jpg
    IMG_20230121_164854.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 58
Aşkım şu an pik yani yumurtlama görünüyor, bugün ve sonraki 2 günü değerlendirin

Aşkım şu an pik yani yumurtlama görünüyor, bugün ve sonraki 2 günü değerlendirin
Merhaba benim testimi de yorumlar mısınız 2 gün önce yaptığımda t cizgim yok denecek kadar silikti

Eklentiler

• IMG_20230122_112236.jpg
    IMG_20230122_112236.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba benim testimi de yorumlar mısınız 2 gün önce yaptığımda t cizgim yok denecek kadar silikti
Merhaba balım sende de pik, bugünü ve önümüzdeki iki günü değerlendirin inşallah olur

Alla Allah pik mi ama benim şuan adetime 1 hafta var yani öyle tahmin ediyorum ayın 5inde adetim bitmişti zaten adet sızılarım var yani sırt ağrısı göğüs ağrısı kasık ağrısı adetten sonra başlıycaktom normalde ama dün lavaboya girmişken bir yapayım dedim sadece nasıl yorumlayacağımı bilmiyordum o zaman geç mi yumurtluyorm ki🤔😊

Merhaba ovülasyon takipçileriii kızlar ovülasyona yeni başladım tam net olarak anlayamıyorum yardımcı olur musunuz 🥰
Bu henüz pik değil daha kırmızı olması gerekiyor yarın öbürgün pik olur

24ünde değerlendirme yapamadık merak ettiğim 25ide pik mi gözüküyor bugün değerlendirme yapacağız ona göre bol bol adaçayı içeceğim :)))

Örnek olsun diye pik ve silik halini atıyorum canım

24ünde değerlendirme yapamadık merak ettiğim 25ide pik mi gözüküyor bugün değerlendirme yapacağız ona göre bol bol adaçayı içeceğim :)))
Ihlamurdan başka bu dönemde bitki çayı içmeni tavsiye etmem

Çok teşekkür ederim peki 2.çizgi koyu çıktığında yumurtlama ardından silik çıktığımda çatlama mı oluyor 😊

X