ovulasyon testi ile hamis kalmak isteyenler ve ovulasyon resimleri

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.016
4.679
49

benim yaptigimda test bu sekilde gösterdi cift cizgi birisi biraz daha koyu pozitif yani bide ben kasiklarim agridi akintim cogaldi sünen bir akintiydi o zaman ilk kez yaptim bunu gördüm bende dayanamadim ve gördügümün gecesi iliski oldu ve Hamile degilim tutmadi yani (bunu gördügünüz zaman testen sonraki ilk 24 ila 48 saat icinde iliskiye girin )diyor

bunu bende denemek istiyorum bu ay bakalım.denk gelmemiş olabilir canım canım yani yumurtayla sperm buluşamamış demekki.kısacası bu ay kısmet değilmiş.inş bidahaki aya olur.ilk defamı kullandın.idrarlamı yapılıyor test.

bunu bende denemek istiyorum bu ay bakalım.denk gelmemiş olabilir canım canım yani yumurtayla sperm buluşamamış demekki.kısacası bu ay kısmet değilmiş.inş bidahaki aya olur.ilk defamı kullandın.idrarlamı yapılıyor test.
evet canim ilk defa kullandim ben önceden zaten kasiklarim agridigi zaman ve akintim yogunlastigi zaman ve en son sari akinti geldigi zamn tamam diyordum yumurtladim ve kasiklarim agriyinca denedim ve ilk testte cikti cift cizgi

labquick ovulsyon testi 30 adet+10 adette gebelik testi aldım şimdi 32,90 tl
ilgilenenlere duyurulur kızlar

X