Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Yarin gtcem canm ama 2. Veya 3.ovulasyon testi denemesnde hamile kalan var mi diye mrak ettm
Cnm mutlaka vardir . Hersey yolunda gitse bile nasip degilse olmaz sıkıntı yapma zamanı vardir. Umarım doktor kontrolun yolunda gider ve Rabbim tez zamanda sana ve isteyen herkese nasip eder inşaallah

Persembe catlamis olmasi gerekiyo cnm akintinla beraber takip etseysin keske . Bugun adet döngünün kaçıncı günü, kac gunde bir adet oluyosun???
Akıntım dün akşam geldi canım, kasık ağrılarımda dün bitti zaten. Perşembe çatlamış olsaydı ağrılarım bitmiş olurdu, sanırım dün akşam çatladı, zaten dun sabah ilişki olmuştu , bugün olmadı yarın olur bide, sanırım kafi di mi, 28 gün de bir bu arada döngüm,bugün 14.gün

Çarşamba ilişki olmadı ki ama persembe oldu
Bi yerde okumustum cnm hamilelik sansinin en yüksek olduğu gün yumurtlamadan 1 gün onceki gün olan birliktelikmis çünkü spermler catlamadan once hazir bekliyo bu da testin pik oldugu güne denk geliyo ama yumurtlama gunu de hamilelik sansi var tabi ki de umarım sen tutturmussundur ve hamissindir :)

Ptesi olmuştu birliktelik çarşambaya kalır herlde. Bugünde çift

Bak teste , ben anlamadım bişey ya, 7 gündür hep çift çizgi. İlk defa kullanıyorum bu testleri öğrenemedim bişey.

Eklentiler

• IMG_2781.JPG
    23,2 KB · Görüntüleme: 110
Kist olduğu yumurtalama döneminde ortaya çıkmazki? Sökülemediğimde ve kasık ağrısıyla anlarım ben. Ağrımda yok hiç ?
7 gün üst üste pik olması normal değil bence. Ben tabi ki doktor değilim bir yerlerde okumuştum kist olabilir diye siz de bir araştırın isterseniz.

7 gün üst üste pik olması normal değil bence. Ben tabi ki doktor değilim bir yerlerde okumuştum kist olabilir diye siz de bir araştırın isterseniz.
Teşekkürler. Bugün adetin 16.günü daha. Büyük ihtimal bi yumurta daha var, çatlamazsa şayet kist oluşur. Kist için çok erken. Fikirler için sağol

Doktor ultrasonda bakti kucuk kucuk herkeste olabilck kistler var onun disinda bi problem yok dedi adet donemim olmadgi icin hormon testleride yaplmadi bu ay test falan kullanmyrm artk olursa sansima ama umidim pek yok

Kızlar adetin 26. Gününe kadar testte pik olmadı bende bıraktım bugün 35.gün ilk idrar ile test yaptım ilk kez resimdeki gibi çıktı kafam allak bullak bir akıl verin ne bu şimdi

Allah sağlık sıhhat versin bize kuzum bu ay olursa çok güzel olur olmazsa da vardır Allahın bir bildiği gelecek zamanda olur inş.. herşeyden önce en hayırlısı olsun hakkımızda..
Canm konuyu sen acmissin sen testi kullandigin ilk ay mi hamile kaldin insallah bebegni kucagna alirsin

Kac gunde bir adet oluyosun canm belki gebelik vardir
Canım pko var düzeni yok hiç 40 45 50 bazen 60 gün hatta önceki iki ay klomen ve ovitrelle iğne kullandım 28 günde oldu adetim ama bu ay ilaç içmedim hiç bilmiyorum yani ama gebelik değildir çünkü ovulasyon böyle olunca test yaptım negatif

O
zaman bu test su an yumurtlama oldgnu da gosterebilir bugunundegerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…