Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Gözün aydin cnm boyle güzel haberler almak insana moral oluyo :) darısı isteyipte olmayanların basina ınsallah... peki cnm diger aylardan farkli bişey yaptin mi, onericegin bisey var mi :)
Sagol canim tez zamanda sizlerin başına olsun insallah. Degerim cok dusuk insallah yukselir de hamileligin tadini cikarabilirim o zaman. Canim ben iki aydir ari sutu bal polen karisimi yiyordum. Esime de keciboynuzu pekmezi ve yine benim yediğim karisimdan yedirdim. Iliski oncesi turk kahvesi ictik mutlaka sperm hizini arttiriyormus. Cok fazla yatmadim iliskiden sonra 10-15 dakika kadar yattim. Dusumu sabah aldim insallah devami gelir.

Daha 9 günlük cok küçük cnm degerinin düşük olmasi normal. Ilerleyen zamnlarda yükselecektir Insallah. Kahveyi ben de uyguladim keci boynuzunu da onumuzdeki ay yaparim artik :) bizler icin cok dua et malum hamislerin duası kabul olur

Ari sutu bal polen karisimina da ye mutlaka yumurta kalitesini arttiriyormus. Hep dualarimdasiniz Rabbim isteyen tum kullarina tez vakitte saglikli hayirli evlatlar nasip etsin inşallah.

Ari sutu bal polen karisimina da ye mutlaka yumurta kalitesini arttiriyormus. Hep dualarimdasiniz Rabbim isteyen tum kullarina tez vakitte saglikli hayirli evlatlar nasip etsin inşallah.

Canım ya sana da çok soru soruyorum ama ben sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım belim ağrımaya başladı ama daha bat a 6 gün var

Canım ya sana da çok soru soruyorum ama ben sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım belim ağrımaya başladı ama daha bat a 6 gün var
Benimde oyle oldu yumurtlama gunlerimi degerlendirdgim icin umutlarim hep tazeydi ustelik yinede kondurmak istemedim tam 10 gun once basladik ustelik normalde 3 4 gun once baslayan agri simdi yarin adet olmam lazm ne ovulasyon testim nede gebelik testim poztif yani olmadi zaten agrilar gunden gune artti simdi oldu olcak

okeanoss00 P Piremses_bsra kızlar bugün benim yumurtlamadan sonraki 8. Günüm 1 saat önce ovulasyon testi yaptım fotodaki gibi çıktı ama o silik çizgi 5 dk sonra falan belli oldu. Sizce bebiş var mıdır :/ ilk 2-3 dk hiç çizgi yoktu benim de moralim bozuldu birazcık

Eklentiler

• IMG_2539.JPG
    34,9 KB · Görüntüleme: 108
Ertesi gün yine yap koyuaşma olup olmadığını takip et henüz çok erken.

Benimki de aynı cnm maalesef yok bizde olanların 9. 10. Gunde baya belirgin çıkıyormuş

Yani hakkımızda hayırlısı tabiki canım ama üzülüyor insan ya bi de ben en erken 35 günde bir adet oluyorum çok uzun oluyor bu süreç :))
Aynen cnm. Ben de testle kesin olur gozuyle bakiyodum :) nasip değilmiş bi daha ki aya nasip olur insaallah. Benim de az degil ortalama 31 gunde bi oluyorum oyle olunca da bekleme süreci fazla uzuyo

Aynen cnm. Ben de testle kesin olur gozuyle bakiyodum :) nasip değilmiş bi daha ki aya nasip olur insaallah. Benim de az degil ortalama 31 gunde bi oluyorum oyle olunca da bekleme süreci fazla uzuyo

Bende bu ay kesin oldu diye düşünmüştüm ama kısmet değilmiş demekki canım ayy ama üzüldüm ya çok olmadı daha bu 7. Ayımız artık olsun istiyorum

Bende bu ay kesin oldu diye düşünmüştüm ama kısmet değilmiş demekki canım ayy ama üzüldüm ya çok olmadı daha bu 7. Ayımız artık olsun istiyorum
Üzülme dicem ama bu ay bende de büyük bi hayalkırıklığı oldu testte cift cizgiyi yakaladim guzel de değerlendirdim ama nasip olmayinca ne yapsan boş nasipse hic ugrasmasan da oluveriyo hemen..

Üzülme dicem ama bu ay bende de büyük bi hayalkırıklığı oldu testte cift cizgiyi yakaladim guzel de değerlendirdim ama nasip olmayinca ne yapsan boş nasipse hic ugrasmasan da oluveriyo hemen..
E eklerpasta kizlar adetinize biraz daha var uzulmeyin belki poztifi gorursunuz siz..bende cift cigzgiyi ondan sonra siliklestigi gunundegerlendirince hamile havalarina icten ice giriyodum bile drken agrilar basladi yok yerlesiyo yok rahim genisliyo derken bi umut testleri yaptm ama malesef insallah hepimiz tez zamanda annenolurz hayrlisyla

Cok erken test icin belki giderek kizarir daha bi hafta var adetine senin uzulmen icin erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…