Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Merhaba kızlar. Yeni üye oldum. Kızlar benim krem gibi beyaz akıntım oluyor iş çamaşırımda görüyorum, arada da sarı oluyor sizce gebelik belirtisi olabilirmi?

Canim 6 aylik evliyim agustosta evlendim 3 ay korundum 4.ay bi denedm olmadi sonra goreve gtti esim bi bucuk ay ayri kaldik buda evliligmzn altinci korunmasz 2.ayimizdi yani

Canım ben de 6 aylık evliyim senin gibi aynen biran önce olsun istiyorum ama baktım ki evliliğimin ilk aylarını bunun gerilimi ile yıprattım bu ay aklım başıma geldi biraz akışına bıraktım sen de rahat ol kısa zamanda gelir bebeğin inşallah

Evlendiginden beri hic korunmadin mi canm ? Bnde bu ay biraz olsun takmamaya caliscam

Merhaba kızlar. Yeni üye oldum. Kızlar benim krem gibi beyaz akıntım oluyor iş çamaşırımda görüyorum, arada da sarı oluyor sizce gebelik belirtisi olabilirmi?

Benim de bugün krem gibi bi akıntım oldu çok fazla değil ama sarımsıydı bende merak ettim acaba gebelik belirtisi mi diye

Ya bende yumurtlama zamani bile akintidan bsey anlamyrm bazen cok oluyo bazen az hic bsey anlamiyorum :) o yuzden bsey diyemiyorum senin bat ne zaman canm
Benim bat yumurtlamaya göre 19 şubat canım, bu ay kafama takmıcam diyordum ama ovulasyon testini ilk defa deneyince yine kafama takmaya başladım engel olamıyorum kendime :))

Evlendiginden beri hic korunmadin mi canm ? Bnde bu ay biraz olsun takmamaya caliscam
Yok canım hiç korunmadım zaten adetlerim çok geç oluyordu ondan başıma geleceği biliyordum 2 ay klomen ve iğne denedim kısmet olmadı bu ay da gitmedim doktora işte testle takip ediyorum ama 15. gün oldu hala pik yok.takmamak elde değil valla Allah yardımcımız olsun

Canım hiç takma kafana benim 23. Gün pik yaptı :)) son aylarda adet döngüm kafayı yemişti zaten bi 45 günde oluyodum bi 35 günde hala pil olmadı diye takma yani

Kizlar benim reglm tarihim 14 subat 2 gun kala yani bu sabah biraz once esimi ise gonderince gebelik testi yaptim tamamen negatif artk adet agrilarimda baya artti zaten bu ay olmadi benim malesef insallah isteyen herkesin en kisa zamanda olur yumurtlama testine ragmen hamile kalamadysam bi sorun mu var demektir acaba ?

Üzülme canım olur daha çok yeni deniyorsun hemen bırakınca olmuyo zaten rahmin yeni alışıyordur canini hic sıkma ayni öyle devam et denemeye için rahat edecekse kontrol amaçlı adetin 3 günü git hormonlarına baktır ama bence erken doktora bile desen 2 aydır deniyoruz bi sorun mu var olmadı diye adam çok yeni daha 1 sene olmazsa gel der yaşından dolayı kendine sitres yapma denemeye devam et

Sıkıntı yapma cnm daha cok erken zamani vardır. Icin rahat etsin sen yine de bi doktora görün kafanda soru işaretleri kalmaz en azindan. Ben de dayanamayip ovulasyon yaptim bende de bisey yok cnm onumuzdeki ay ben de kontrol amaçlı gorunucem. Umarim bi sıkıntı çıkmaz ve Rabbim hepimize tez zamamda nasip eder insaallah

Aynen gitmeyi dusunuyorum bende ne yalan soyleyim kendimi iyice hazirlasam da silik falan da olsa bi cizgi gorcem diye cok umutlaniyorum neyse Rabbm hayrlisni versin insallah ovulasyon testi kullanip olmayan vardir ama dmi ya

İnsallah hicbi sorun yoktur bizde anne oluruz hayirlisyla..sende kendni uzme canm daha erken olur belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…