Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlae merhaba bgn adetimin 14. Günü test çok silik çıktı bide ara kanama gibi bişey olmş kan gördüm çamaşırımda yumurtlama kanaması olabilir mi Resim yükledm çok net değil ama çok silik bi çizgi var

Eklentiler

• IMG_1086.JPG
    IMG_1086.JPG
    35,7 KB · Görüntüleme: 90
Amin
Canım bizde 7 aydır istiyoruz eşimle bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım bende de adet olacakmışım gibi ağrılar başladı ama moralimizi bozmayalım üzme kendini Rabbim en hayırlı zamanda nasip etsin inşaAllah isteyen herkese :dua:
amin canm benm aminnn rabbm herkese nasip etsin

Canim 6 aylik evliyim agustosta evlendim 3 ay korundum 4.ay bi denedm olmadi sonra goreve gtti esim bi bucuk ay ayri kaldik buda evliligmzn altinci korunmasz 2.ayimizdi yani
Moralini bozma cnm hersey nasip kismet zamani var demk . Hayirlisini istemek gerek. Yeni evli misin yoksa daha once dusunmediniz mi??

Canim 6 aylik evliyim agustosta evlendim 3 ay korundum 4.ay bi denedm olmadi sonra goreve gtti esim bi bucuk ay ayri kaldik buda evliligmzn altinci korunmasz 2.ayimizdi yani
Daha cok yeni evlisin cnm yasin da küçük dert etme herseyi akisina bırak vakti zamani gelince sen istemesen de o kendisi gelir merak etme :)

Daha cok yeni evlisin cnm yasin da küçük dert etme herseyi akisina bırak vakti zamani gelince sen istemesen de o kendisi gelir merak etme :)
Yasim 25 olcak bi kac ay sonra cokda kucuk deglim :) sizin zaten bi oglunuz var galiba cok sanslsnz insallah Rabbim isteyen herkese ve bana nasip eder esimle sevgliligmzden beri en. Buyuk hayallermzden biri anne baba olmak o yuzden olmazsa diye korkuyorum

Yasim 25 olcak bi kac ay sonra cokda kucuk deglim :) sizin zaten bi oglunuz var galiba cok sanslsnz insallah Rabbim isteyen herkese ve bana nasip eder esimle sevgliligmzden beri en. Buyuk hayallermzden biri anne baba olmak o yuzden olmazsa diye korkuyorum
Bizim 2.ayimizda plansiz programsiz geldi cnm biz zamna birakmistik. Kafa rahat olunca cocuk icin yakinlasmayinca cok daha kolay oluyomus :KK66: ben 26 yasinda hamile kaldim. Simdi ise 2. Sini istiyoruz yaklasik 7-8 aydir olmuyo bu ugrastiriyo bizi :KK43: sizin de olur cnm çok yenisiniz daha. Rabbim isteyen herkese tez zamanda verir Insallah

Bizim 2.ayimizda plansiz programsiz geldi cnm biz zamna birakmistik. Kafa rahat olunca cocuk icin yakinlasmayinca cok daha kolay oluyomus :KK66: ben 26 yasinda hamile kaldim. Simdi ise 2. Sini istiyoruz yaklasik 7-8 aydir olmuyo bu ugrastiriyo bizi :KK43: sizin de olur cnm çok yenisiniz daha. Rabbim isteyen herkese tez zamanda verir Insallah
Olsun canm bi tane olduysa insallah yine olur bnde carsamba gunu esimle izne gdyrm 2 hafta ailelermzi ziyaret etcz kafa dagtrm biraz

Canim ya sen dha cok yenisin takma kafana surekli test yapip durma dha cok stres yaparsin ben 1 bucuk senelik evliyim ve 1 yildir olmuyo esimde de bnde de bi sorun yok cok sukur eylulde kimyasal gebelik gecirdim 3 ay klomen kullandm catlatma ignesi oldum ama yok olmadi rabbim vermeyince vermiyo dua edicez bol bol bu ay ilk ovulasyon testimdi yakaladik da ama rabbim vermeyince hcbseyin faydasi yok 2.ay cok yeni dha ben 1 senedir bekliyorm dha cok bekleyenlerde var aratmadan versin rabbim dr a gttnz mi hic esinizle 1 seneye kadar normal goruluyo

Yok canm gitmedik zaten sirnakta yasiyoruz bir tane devlet hastanesi var oda hak getire ozel hastane falan bsey yok smdi haftaya carsamba ankaraya izne gidyoruz bi kontrol amacli muayene olmak istyorum cunku 10 gunluk bi adet sancisida cok geldi yani bana sirf onun icin bile gdebilirim..2.ay cok yeni evet ben korunmayi birakinca hemen olcak sandgm icin biraz uzuldm sadce cok heveslenmistm artik test yapmcam zaten
Canim ya sen dha cok yenisin takma kafana surekli test yapip durma dha cok stres yaparsin ben 1 bucuk senelik evliyim ve 1 yildir olmuyo esimde de bnde de bi sorun yok cok sukur eylulde kimyasal gebelik gecirdim 3 ay klomen kullandm catlatma ignesi oldum ama yok olmadi rabbim vermeyince vermiyo dua edicez bol bol bu ay ilk ovulasyon testimdi yakaladik da ama rabbim vermeyince faydasi yok 2.ay cok yeni dha ben 1 senedir bekliyorm dha cok bekleyenlerde var aratmadan versin rabbim dr a gttnz mi hic esinizle 1 seneye kadar normal goruluyo

Kızlae merhaba bgn adetimin 14. Günü test çok silik çıktı bide ara kanama gibi bişey olmş kan gördüm çamaşırımda yumurtlama kanaması olabilir mi Resim yükledm çok net değil ama çok silik bi çizgi var
Kac gunde bir adet oldguna bagli olarak degisir canm bnmde 14.gun silikti 15 biraz daha belirgin 16 da poztifti kanama hakkinda kesin bilgim yok ama bi kac yerde yumurtlama kanamasi duymustm yada erken yumurtladn hamile kaldin yerlesme kanamasi oldu dusuk bi ihtimalde olsa

Yok canm gitmedik zaten sirnakta yasiyoruz bir tane devlet hastanesi var oda hak getire ozel hastane falan bsey yok smdi haftaya carsamba ankaraya izne gidyoruz bi kontrol amacli muayene olmak istyorum cunku 10 gunluk bi adet sancisida cok geldi yani bana sirf onun icin bile gdebilirim..2.ay cok yeni evet ben korunmayi birakinca hemen olcak sandgm icin biraz uzuldm sadce cok heveslenmistm artik test yapmcam zaten
o duyguyu çok iyi biliyorum canım bende hemen olacak sanıyordum 3.5 sene korundum okuyorum diye bırakınca olacak saniyorsun içine girmeden işin bilemiyorsun 3 4 ay da rahim anca alisiyo sanırım oluyo sonra çok da takma yeni başlamışsın daha olur kısa zamanda Allah nasip etsin

Anladim canim bi kontrol ol sen ynede icin rahat etsin ins gonlunce olur aratmadan versin rabbim

o duyguyu çok iyi biliyorum canım bende hemen olacak sanıyordum 3.5 sene korundum okuyorum diye bırakınca olacak saniyorsun içine girmeden işin bilemiyorsun 3 4 ay da rahim anca alisiyo sanırım oluyo sonra çok da takma yeni başlamışsın daha olur kısa zamanda Allah nasip etsin
İnsallah olur hayrlsyla canm beklicem artk :) sana da ayri tesekkr edyrm hersey icin

Kac gunde bir adet oldguna bagli olarak degisir canm bnmde 14.gun silikti 15 biraz daha belirgin 16 da poztifti kanama hakkinda kesin bilgim yok ama bi kac yerde yumurtlama kanamasi duymustm yada erken yumurtladn hamile kaldin yerlesme kanamasi oldu dusuk bi ihtimalde olsa
28 30 günde bi oluyorum canım pzartesiden beri silik çıkıyor testim bu kadar uzun süre silik çıkar mı ki

X