ovulasyon testi ile hamile kalan var mi ?

gamzemat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2015
130
32
Merhaba bayanlar ovulasyon testi ile hamile kalan var mi acaba ? Her ay ve her gun bunu yapmak bizi strese sokmaz mi acaba . Yumurtladim mi diye ? Gercekten yapmalimiyim yoksa akisina birakip 2 gunde bir iliski yeterli olur mu? ovulasyon testi mi yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkurler

Eklentiler

• 327E6E5A-B834-438F-AE9B-C2B67C197DD7.jpeg
    327E6E5A-B834-438F-AE9B-C2B67C197DD7.jpeg
    144,4 KB · Görüntüleme: 217
  • E2AFE31D-1723-4038-8235-6668D2F1B6E8.jpeg
    E2AFE31D-1723-4038-8235-6668D2F1B6E8.jpeg
    155 KB · Görüntüleme: 179
merhaba bence sizde lh dalgalanması var cok fazla koyuluklar oluşmuş. Hiç muayene oldunuz mu. bence doktorda yumurta takibi yaptırın bu şekilde bi yumurtlama/hormon sorununuz varsa bu testler para ve zaman kaybından baska bişey değil sizin için maalesef

Merhaba bayanlar ovulasyon testi ile hamile kalan var mi acaba ? Her ay ve her gun bunu yapmak bizi strese sokmaz mi acaba . Yumurtladim mi diye ? Gercekten yapmalimiyim yoksa akisina birakip 2 gunde bir iliski yeterli olur mu? ovulasyon testi mi yorumlarsaniz sevinirim. Tesekkurler
Biraz strese sokuyor testler ama yumurta takibi yapmak yine en mantıklısı bence. Sizinki cok dalgalı. Doktora görünebilirsiniz yada testlerde sıkıntı olabilir. Cünlü yumurtlama günü harici cok cok silik olur

Merhaba evet ben ovulasyon testiyle gebe kaldım canım ama senin L tarafı sürekli pozitif gözüküyor pco var mı ?

1 yil once muayene olmustum sorun yoktu. pco yoktu su an bilmiyorum. su alimina vs pek dikkat etmedim aslinda

IMG20230109144114.jpg
merhaba arkadaşlar sizce ynurtlama olmuş mu dün gündüz yapamadım gece yaptım testi t cizgisi hafif kırmızı bu sabah yaptım 10 da t cizgisi yine hafif kirmizi belirgindi 4 saat sonra tekrar yaptım silinmişti t cizgisi

Hamile olabilir misin? Ben daha önce hamileyken bu kadar koyu cıktı :) tabi dış gebelikti ama

Hamile olabilir misin? Ben daha önce hamileyken bu kadar koyu cıktı :) tabi dış gebelikti ama
Benimde adetime 6 gün var ovulasyon testi yaptım ikiside aynı çıktı nerdeyse hamilelikmi yoksa ikinci yumurtlama mi anlmadim yardım edermisiniz birde ben bu platformda nasıl soru soracağım bilen varsa soylermisiniz

Benimde adetime 6 gün var ovulasyon testi yaptım ikiside aynı çıktı nerdeyse hamilelikmi yoksa ikinci yumurtlama mi anlmadim yardım edermisiniz birde ben bu platformda nasıl soru soracağım bilen varsa soylermisiniz
Bende cok yeniyim esasında :) aslında bu testi sıkı takip etmek lazım bu testler yanıltabiliyo bende adetime iki gün kala cift cizgi gördüm sonra bi baktım adet oldum :)

Bende cok yeniyim esasında :) aslında bu testi sıkı takip etmek lazım bu testler yanıltabiliyo bende adetime iki gün kala cift cizgi gördüm sonra bi baktım adet oldum :)
O zman hamileyim diye heyecanlanmayayim adetime kadar yapmayı düşünüyorum siliklesirse hamile değilim ama siliklesmezse hamileyim bence sizdemi bebek dusunuyorsunuz

testlerin bu kadar koyi olmasi hormonlarda problem oldugunu mu gosteriyor bilemiyorum

Bende bu ay başladım sanırım bu gün yumurtlama olmuş sizde bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20230118_033411.jpg
    IMG_20230118_033411.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 124
Yoğunlaşmalar var ama daha çatlamamış bence test yapmaya devam et canim kaç günde bir adet oluyorsun düzensizlik var mı?

Çok teşekkür ederim canım ❤️
Test yapmaya devam et canim silikleşince çatladı demek oluyor şu an tam çatlamak üzere. Bugün yarın ve sonraki günü muhakkak değerlendir. Yumurta çatlağı günden itibaren sayarsan 11 veya 12. Günde hem kanda hem erken gebelik testinde silik olarak çıkar. Güzel haberler alırsın umarım💖

İnşallah tutar canım 5 senedir olmuyor olursa mucize olacak Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah 💖🤍
Test yapmaya devam et canim silikleşince çatladı demek oluyor şu an tam çatlamak üzere. Bugün yarın ve sonraki günü muhakkak değerlendir. Yumurta çatlağı günden itibaren sayarsan 11 veya 12. Günde hem kanda hem erken gebelik testinde silik olarak çıkar. Güzel haberler alırsın umarım

X