Ovulasyon testi ile gebelik

bsnrkmr

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2022
59
57
29
Kızçeler Merhabaa
Daha öncede böyle bir başlık açmıştım. Öncelikle Polikistik görünümlü yumurtalıklara sahibim. Hormon testlerim normal. Kilo problemim yok. Ovulasyon ile yumurtlama takip edeyim dedim sonuçlar gördüğünüz gibi . T çizgisi dün koyuydu değerlendirdik. Bugün tekrar test yapayım dedim daha da koyu çıktı. Bilgisi olan var mı bu çatlamama problemi mi? Ya da asıl pik bugün mü ?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    219,5 KB · Görüntüleme: 89
7gündür mü ovulasyon testi yapıyosunuz? adetinizin son günü hangi tarihti??

Over görünümlü yumurtalık var . Diğer hiç bir pcos belirtisi yok regl 25-30 gün arasında gelir kilo yok hormonlar normal tüylenme biraz sadece
Belkide pco görüntüsü ilerlemiş olabilir çünkü bu şekilde koyu çıkması çok anormal özellikle ilk haftadan yani. normal değil bu remen lh dalgalanması gibi duruyo. yarın lh fsh için kan verin ve bi doktora görünün bence.

Kızçeler Merhabaa
Daha öncede böyle bir başlık açmıştım. Öncelikle Polikistik görünümlü yumurtalıklara sahibim. Hormon testlerim normal. Kilo problemim yok. Ovulasyon ile yumurtlama takip edeyim dedim sonuçlar gördüğünüz gibi . T çizgisi dün koyuydu değerlendirdik. Bugün tekrar test yapayım dedim daha da koyu çıktı. Bilgisi olan var mı bu çatlamama problemi mi? Ya da asıl pik bugün mü ?
Canm pik yapmış gayet normal bu yapmaya devam et bence akşam da yap bak bakalm siliklesme varmı

X