Ovulasyon testi ile gebelik öğrenme

Kızlar selam adetime 9 gün var bu ne demek acaba kontrol çizgisi silik çıktı sonuç çizgisi kırmızı yumurtlama dönemim geçti sanıyorum o dönem yapmadım ovülasyon ama ilk defa bu şekilde oldu dünde denedim gene aynı bu şekilde

Eklentiler

• 20221008_101117.jpg
    120,9 KB · Görüntüleme: 62
Merhaba kızlar perşembe gününden beri kahverengi akıntım var sadece lavaboya gittiğimde gördüğüm.Bugün reglimin 1. Günü ama hala adet kanaması göremiyorum.Karnımda ve kasığımda ara ara kasılmalar kramplar oluyor,sürekli uyumak istiyorum .Eşimle yumurtalara gününün en yüksek olduğu günde kondom ile ilişkiye girdik ama kondom içimde kaldı çıkartırken içime girip girmediğine emin değilim.Bugün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı sizce neden böyle oluyor gebe olabilir miyim? Yardımcı olabilir misiniz

gebeklik olabilir mi acaba test yaptınız mı

stresten kaynaklı bi gecikme olabilir bilemedim ki.. test yaptınız mı ?

Merhaba,

Bilgi edinmek için soruyorum. Regle dönemine yakın yapılan ovülasyon testleri silik çıkınca hamilelik durumu kesin oluşmamış anlamına mı geliyor?

Merhaba,

Bilgi edinmek için soruyorum. Regle dönemine yakın yapılan ovülasyon testleri silik çıkınca hamilelik durumu kesin oluşmamış anlamına mı geliyor?
Hayır canım kesinlik yok. Ovülasyon testi silik olup hamile olduğunu öğrenen bir kaç kişi gördüm.

Ben bebe time testi yaptim. İlk dakikalarda 2 cizgi beyaz gibi gözüktü ışık altinda normalde böyle olmuyodu. Aradan 1 2 saat gecti ve sonuc bu . Hic böyle bi kuruma cizgisi yasamadim daha doğrusu boyle cizgiyi hic gormedim hep tek cizgi gördüm cope attim kururken bile bembeyaz sadece tek cizgi vardi.

Bu arada sat 26 eylul gibiydi ben tam regl olamadim. 4 ekimde kadin doguma gittim. 6 milimlik zararsiz bi kist var adetle atılır dedi adet olamiyorum dedim ( 2 3 aydir ya az adet oluyodum yada cok. Normalde 1 hafta adet olurum kahve baslar kirmizi olur son zamanlarda ise sadece kahverengi gibiydi lekelenme gibi). Bana duphaston yazdı sabah aksam ic dedi 10 gun . Yanina vitamin istedim folbiol folik asit yazdi arada kullan dedi. 5 ekimden bu yana ilaci kullaniyorum , yarin ilac bitecek ve 8,9,11,12,13,14 ekimde iliskimiz oldu. Tahmini bat ise 27 ekim civari.

Eklentiler

• 20221015_164208.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 35
  • 20221015_164158.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 37
Bende şuan aynı şekildeydim ne yaptınız acaba hamile misiniz?

bugun adet günüm bakalım kasıklarım agrıyor 4 gündür tek taraflı şekilde özelliklede gece olucam büyük ihtimal
Aynı durumda olduğumuz için merak ediyorum benim şuan kasık batmalarım oluyor ama adetime henüz 8 gün var psikolojik mi anlamıyorum

Adet oldunuz mu?
henüz daha olmadım 2 gün geçti şuan ama kasıklarım arada agrıyor agustostada 10 gün gecikmişti çocuk düşündüğümüzden beri ara ara gecikme oluyor evlenmeden önce günü gününne olurdu o yüzden test yapmıyorum biraz daha bekliycem canım

Aynı durumda olduğumuz için merak ediyorum benim şuan kasık batmalarım oluyor ama adetime henüz 8 gün var psikolojik mi anlamıyorum
benimde bir sağ kasıgım bir sol kasığım agrıyor dönüşümlü belkide psikolojik değildir biraz daha bekle test yapma henüz çok erken

Canım çok net çizgiler hamile misin

Anladım gerçekten zor bir süreç umarım hamilesinizdir. Bende psikolojik mi gerçekte birşeyler var mı ayırt edemiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ama haberlerinizi bekliyorum umarım hamişsinizdir

Anladım gerçekten zor bir süreç umarım hamilesinizdir. Bende psikolojik mi gerçekte birşeyler var mı ayırt edemiyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ama haberlerinizi bekliyorum umarım hamişsinizdir
Malesef canim bu ayda olmadi artik akisini biraktim rabbim hepimiz icin ne zaman hayirliysa o zaman nasip etsin

Malesef canim bu ayda olmadi artik akisini biraktim rabbim hepimiz icin ne zaman hayirliysa o zaman nasip etsin
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı şekilde versin gerçekten bilmiyorum kiminin belirtisi kiminle tutmuyor benim 6 gün kaldı adetime bekliyorum hala..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…