Ovulasyon testi ile gebelik öğrenme

Bugün 2 kez ovulasyon testi yaptım. Sanırım ben bu ay 2. Kez yumurtluyorum. Ekliyorum resimleri bakar mısınız tekrar kızlar

Eklentiler

• 32CB3377-75F3-4D29-A0AA-FFA282BDB6F5.jpeg
    32CB3377-75F3-4D29-A0AA-FFA282BDB6F5.jpeg
    183,6 KB · Görüntüleme: 176
Canım sen hamile olabilirsin döllenme olduğunda da bu testler çift çizgiyi gösteriyormuş biraz önce burda açılmış başka bir konuda okudum. Konuyu açan kişi hamile çıkmış kan testinde istersen sende bi erken gebelik testi yap ona göre kan vermeye git sende
Ben nedense hiç umutlu değilim birisi de yazmış ki çatlamayan yumurta kist olur ve kisti olanların böyle çıkar.. içimde tuhaf bi his oluştu sanırım ters giden bişey var.. sen bugünü iyi değerlendir canımm mutlaka diğer ay bu zamanlar hamile olabilirsin 🥰🥰🥰🥰

Ben nedense hiç umutlu değilim birisi de yazmış ki çatlamayan yumurta kist olur ve kisti olanların böyle çıkar.. içimde tuhaf bi his oluştu sanırım ters giden bişey var.. sen bugünü iyi değerlendir canımm mutlaka diğer ay bu zamanlar hamile olabilirsin 🥰🥰🥰🥰
Üzüntüye kapılma canım eğer hamile değilsen ilk regli gördüğünde patlıyor ve kan ile atıyorsun o kisti vücuttan. Haber verir misin bana hamile çıkarsan merak ediyorum senin durumu. Benimde inşallah tutar bu ay da önümüzdeki ay müjdeli haberi veririm eşime 🙏🙏

Üzüntüye kapılma canım eğer hamile değilsen ilk regli gördüğünde patlıyor ve kan ile atıyorsun o kisti vücuttan. Haber verir misin bana hamile çıkarsan merak ediyorum senin durumu. Benimde inşallah tutar bu ay da önümüzdeki ay müjdeli haberi veririm eşime 🙏🙏
İnşallah tutar Allah’ın izniyle ilk bu ay ovulasyon denemişsin tutar bence :) ben daha yeni evliyim 4 ay oldu.. ovulasyon ilk kez bu ay denedim :) o yüzden üzülmüyorum kuzum Allah hayırlısını nasip etsin diyorum hep :) amaa seninle ilgili bi umut var içimde hamile olduğunu öğrenince sende yaz olur mu 🐣🐣

İnşallah tutar Allah’ın izniyle ilk bu ay ovulasyon denemişsin tutar bence :) ben daha yeni evliyim 4 ay oldu.. ovulasyon ilk kez bu ay denedim :) o yüzden üzülmüyorum kuzum Allah hayırlısını nasip etsin diyorum hep :) amaa seninle ilgili bi umut var içimde hamile olduğunu öğrenince sende yaz olur mu 🐣🐣
Tamam olur canım haberleşelim mutlaka 🌸

Hanımlar merhaba
25 yaşındayım ve 1 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz dalar olmadı bi türlü. Geçen ay regli bitiminde 8.gününden itibaren 21-22-23-24-25-26-27 Eylül tarihlerinde ovulasyon testini denedim ve 25-26 Eylül de yumurtlamayı 27 Eylül’de çatlamayı gördüm. Beklenen regli tarihim 12 Ekim bugün tam 1 hafta var ve bugün progesteron test sonucum 12.80 çıktı eve gelip bi ovulasyon testi yapmak istedim. Tam anlamadığım buraya konu açmak istedim. Testimi ekliyorum buraya bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu? Erken gebelik testi yapmalı mıyım sizce yardımcı olabilir misiniz?
Tekrar test yaptınız mı

Bende ovulasyon testi yaptım silik çıktı. Tüp bebek yaptım 6 günüm. Evde ovulasyon vardı. Anladığım kadarı işe ovulasyon gebelik göstermiyor
İnanın bende anlamış durumda değilim bende bi acaba mı demiştim çift çizgiyi görünce ama sonuç regli oldum bugün

X