Ovulasyon testi ile gebelik öğrenme

jpn34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
18
7
26
Hanımlar merhaba
25 yaşındayım ve 1 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz dalar olmadı bi türlü. Geçen ay regli bitiminde 8.gününden itibaren 21-22-23-24-25-26-27 Eylül tarihlerinde ovulasyon testini denedim ve 25-26 Eylül de yumurtlamayı 27 Eylül’de çatlamayı gördüm. Beklenen regli tarihim 12 Ekim bugün tam 1 hafta var ve bugün progesteron test sonucum 12.80 çıktı eve gelip bi ovulasyon testi yapmak istedim. Tam anlamadığım buraya konu açmak istedim. Testimi ekliyorum buraya bu şekilde hamile olduğunu öğrenen oldu mu? Erken gebelik testi yapmalı mıyım sizce yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• 3B6CC7C4-9133-44A5-B164-611C11409283.jpeg
    242,3 KB · Görüntüleme: 215
Bende de böyle çıkmıştı. Bence yarın sabah erken gebelik testi yapabilirsin tabi sabırlı biriysen iki gün sonra yapmanı öneririm

Gördgn pik tarihleri dogru ve adetlerin düzenliyse gebelik olabilir tabiki hamilelk testi sabah yapin

Gördgn pik tarihleri dogru ve adetlerin düzenliyse gebelik olabilir tabiki hamilelk testi sabah yapin
Erken gebelik testi için daha erken mi acaba diyorum 7 gün reglime. Siz yaşadınız mı böyle birşey yani yumurtlama tarihinden sonra da bu şekilde görünmesi gebelik dışında başka ne anlama geliyor olabilir

Ovulasyon testi mi yapmıştınız sizde. Bide hamile olduğunuzu mu öğrendiniz bu şekilde
Evet hem erken gebelik testi yaptım hem de ovulasyon testi. Ovulasyonum oldukça pikti gebelik testim çok çok silikti. Yumurtanın çatladıgi günün üstünden 12 gün geçmesini bekledim bence sizde bekleyin. Veya başka bir ihtimal eğer ovulasyon testi tekrar silikleşirse ayda iki defa yumurtluyor olabilirsiniz

Teşekkür ederim yarın aynı saatte tekrar yapıcam ovulasyon testini onda da aynısını görürsem 2.kez yumurtladığım anlamına gelicek ozaman regliye 1 hafta kala yumurtlama olma ihtimali var mı hiç bilgim yok bu konuda bu ay ilk kez ovulasyon testi kullanmıştım öyle denemiştik zaten

Erken gebelik testi için daha erken mi acaba diyorum 7 gün reglime. Siz yaşadınız mı böyle birşey yani yumurtlama tarihinden sonra da bu şekilde görünmesi gebelik dışında başka ne anlama geliyor olabilir
Yani hormonlara baktirmak lazim eger ilac aliyorsaniz bazi ilaclar testleri yaniltabilir ayni zamanda kistte olabilir ama aklina kötü bisey getirme istersen adetin gecmesini bekle ve evde gebelik testi yap yada muayeneye git öyle daha net olur ne oldugu cikar ortaya en azindan bu arada benim hic gebeligim olmadi ama gecen sene kimyasal gebelikten süpheliyim..

İstiyorsanız eğer inşallah olur sizinde. Bütün testlerim yapıldı herşey güzel progesteron hormonumda güzel çıktı. Yarın bidaha yapıcam aynı testten ondada aynısı çıkarsa regli günümü beklicem en net ozaman belli olacaktır

Anladim canim insallah isterim istemezmiyim.bugun evlilik yildönmüydü 3 yil oldu cok isterdim.bugune denk gelsin nasip yarin atarsan yaz buraya merak ettim

Anladim canim insallah isterim istemezmiyim.bugun evlilik yildönmüydü 3 yil oldu cok isterdim.bugune denk gelsin nasip yarin atarsan yaz buraya merak ettim
Ya inanmıyorum bizimde 12 Ekim evlilik yıldönümümüz 3 yıl olucak bende ona denk gelsin istiyorum.Eşime büyük bir sürpriz yapmak istiyorum inşallah hamileyimdir. Yarın saat 5 gibi buraya bakın yapmış olup resmini eklerim

Hadi ya bence olcak gibi nasip hayirlisi olsun yarin ozaman yine bakarim.ins görürüm.postunu

Tabiki ayda iki kez yumurtlama mümkün eğer çizgi silikleşirze iki kez yumurtlama olmuş demek olur ama eğer çizgi aynı şekilde pik deVm ederse. Cuma günü ilk idrarla erken gebelik testi yapabilirsin

Tabiki ayda iki kez yumurtlama mümkün eğer çizgi silikleşirze iki kez yumurtlama olmuş demek olur ama eğer çizgi aynı şekilde pik deVm ederse. Cuma günü ilk idrarla erken gebelik testi yapabilirsin
Anladım bugün yeniden yapıcam zaten duruma göre artık ya değerlendiricez yada mutlu haberi alıcaz

valla benim bildigim 7gün için erken ama hiç belli olmaz. ovulasyon boyle çıktıyse değer yüksek olabilir. bence erken test yapın hemen. ordan anlaşılır :))

sonucunuz ne acaba bende aynı şeyleri yaşıyorum ve tarihler yumurtlama vs her şey aynı sizinkiyle.. 26 sında pik gördüm sonra silikleşti dün kasınklarım ve belim çok ağrıdı çamaşır asarken belim ayrılacak sandım.. gün boyu akıntım oldu ara ara ama ben boğaz enfeksiyonu geçirdiğim için ona yordum her yerim ağrıyor cünkü genel olarak.. akşam 10 da test yaptım yine çift çizgi.. bilgi verirseniz sevinirim
sonucunuz ne acaba bende aynı şeyleri yaşıyorum ve tarihler yumurtlama vs her şey aynı sizinkiyle.. 26 sında pik gördüm sonra silikleşti dün kasınklarım ve belim çok ağrıdı çamaşır asarken belim ayrılacak sandım.. gün boyu akıntım oldu ara ara ama ben boğaz enfeksiyonu geçirdiğim için ona yordum her yerim ağrıyor cünkü genel olarak.. akşam 10 da test yaptım akıntı görünce bi de ovülasyon denemek istedim yine çift çizgi.. bilgi verirseniz sevinirim

Testim bu şekilde çıktı akşam

Eklentiler

• 6DD3CA23-78F1-4AE1-B6DA-14044DECB19C.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 147
  • 7D9E879D-D5BB-4E9D-A427-C7702C54DABD.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 194
Testim bu şekilde çıktı akşam
Aynı saatte yapıldığı için ovulasyon testleri saatin gelmesini bekliyorum 16:40 gibi yapmıştım dün bugünde aynı saatte yapıcam. Buraya yazıcam mutlaka bende merak içerisindeyim ya 2 kez yumurtluyoruz canım yada müjdeli haberi alıcaz inşallah

benimde akşam 22:00 da canım.. ben öylesine yapmıştım akıntım ve ağrım olunca bu ne acaba diye tıpkı yumurtlama belirtisi gibiydi.. sadece akıntı krem kıvamındaydı.. her iki ihtimal de çok güzel benim için.. sende öyle düşün yumurtluyorsun sonuç olarak :) gebe olmasam bile değerledirmiş oldum iyi tarafından bakalım bencee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…