Ovulasyon testi hk.

brcubrcu0101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
1.649
599
31
Merhaba
Bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım. Kullanan arkadaşlar saat kaçta testleri yapıyorsunuz ? Bir de ovulasyon günlerine yakın günde 2 kez yapanlar var buna gerek var mı?
Ben hafta içi işte olduğum için 20 dk bekleme olayı yüzünden eve geldikten sonra yapıyorum yani 19.00 civarı. Sizce saat fark eder mi? İş yerinde rahat edemiyorum çünkü düz zeminde 20 dk beklemesi vs. İlk kez bu ay deniyorum ovulasyon testlerini. Şuan regl günümden itibaren 9. Günüm . 3 gündür testleri yapıyprum hemüz koyu çizgiyi görmedim . Akşam 19.00 civarı yapkyoru

Önemli olan hergün aynı saatlerde yapabilmek yumurtlama tarihini tam anlamak için, akşam gelince yapabilirsiniz yani

Merhaba
Bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım. Kullanan arkadaşlar saat kaçta testleri yapıyorsunuz ? Bir de ovulasyon günlerine yakın günde 2 kez yapanlar var buna gerek var mı?
Ben hafta içi işte olduğum için 20 dk bekleme olayı yüzünden eve geldikten sonra yapıyorum yani 19.00 civarı. Sizce saat fark eder mi? İş yerinde rahat edemiyorum çünkü düz zeminde 20 dk beklemesi vs. İlk kez bu ay deniyorum ovulasyon testlerini. Şuan regl günümden itibaren 9. Günüm . 3 gündür testleri yapıyprum hemüz koyu çizgiyi görmedim . Akşam 19.00 civarı

Merhaba
Ben hafta içi işte olduğum için 20 dk bekleme olayı yüzünden eve geldikten sonra yapıyorum yani 19.00 civarı. Sizce saat fark eder mi? İş yerinde rahat edemiyorum çünkü düz zeminde 20 dk beklemesi vs. İlk kez bu ay deniyorum ovulasyon testlerini. Şuan regl günümden itibaren 9. Günüm . 3 gündür testleri yapıyprum hemüz koyu çizgiyi görmedim . Akşam 19.00 civarı yapkyoru
Bende aynı sayfadan aldım öğlen 13.30 da yapıyorum 2 saat önce hiç sıvı tüketmiyorum birşey yemiyorum. 10.gün başladım yapmaya dün koyulaşma başladı bugün pik oldu. Bu arada bende C çizgiside silik oluyor bekledikçe koyulaşıyor sizde de öyle mi?

Bende aynı sayfadan aldım öğlen 13.30 da yapıyorum 2 saat önce hiç sıvı tüketmiyorum birşey yemiyorum. 10.gün başladım yapmaya dün koyulaşma başladı bugün pik oldu. Bu arada bende C çizgiside silik oluyor bekledikçe koyulaşıyor sizde de öyle mi?
Yok bende silik çıkmıyor c çizgisi. Ama bugün 14. Gün haka koyu çıkmadı. Sizin kaçıncı ginde pik oldu? Bir de son 2 saat bi şey içmemek yeterli mi? Öncesinde çok su içiyor oluşum etkiler mi :KK43:

Yok bende silik çıkmıyor c çizgisi. Ama bugün 14. Gün haka koyu çıkmadı. Sizin kaçıncı ginde pik oldu? Bir de son 2 saat bi şey içmemek yeterli mi? Öncesinde çok su içiyor oluşum etkiler mi :KK43:
Buda bugünki testim. Sanırım çatlama oldu. Sayfa bugün ki testimi de istedi attım

Eklentiler

• IMG_4307.jpeg
    IMG_4307.jpeg
    206,2 KB · Görüntüleme: 118
Buda bugünki testim. Sanırım çatlama oldu. Sayfa bugün ki testimi de istedi attım
Canım ben sabah 9 da uyanıyorum diyet kahvaltı ve ilaçlarımla 1 litre kadar su içiyorum o esnada 10-11 gibi oluyor sıvı almayı bırakıyorum. 13.30 da yapıyorum testi ve o 2 saat lavaboya gitmiyorum

Bende yeni başladım o sayfadan aldım bugün 3. Günüm 17.30 - 17.45 arası yapmaya çalışıyorum benim de sanki T çizgisi ilk başlarda daha belirgindi şuan silikleşti sizinde öyle mi ?

Eklentiler

• 20240129_175845.jpg
    20240129_175845.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 99
Bende birşey sorabilirmiyim ben de bu ay bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım diğer iki ayda diğer ovulasyon testinden deniyordum onlarda pik gördüm ama bunda göremedim gibi sizde bir bakarmisinuz

Eklentiler

• IMG_20240130_063922.jpg
    IMG_20240130_063922.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20240130_055542.jpg
    IMG_20240130_055542.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba

Ben de sizin gibi yaptım ancak regl biter bitmez değil 4.günü başladım başladığım gün kop koyu çıktı ve 3 gün üst üste koyu çıktı sonra çizgi silikleşti anlamadım

Ovulasyon testinde ınovita çok iyi kızlar aklınızda bulunsun çok güvenilir bir test

Bir gebenin günlüğü kullandım bu ay . Çok net şekilde yumurtlama hününü gördüm. Ama olmadı bu ay tutmadı
Yani çocuğu kişi memnun değil canım bir gebenin günlüğünden fikir olarak söylemek istedim pik olan testin resmi varmı merak ettim de

Yani çocuğu kişi memnun değil canım bir gebenin günlüğünden fikir olarak söylemek istedim pik olan testin resmi varmı merak ettim de
Şu şekilde çok nrt gördüm ilk kez denedim . Kararsız bırakacak bir durum bile yaşamadım açıkçası. Yanlış göstermiş olabilir mi peki? Gerçi yumurtlama gösterdiği gün kesinlikle kasık ağrım epey olmuştu çok bariz doğruydu. Ama neden tutmadı bilmiyorum:KK43:

Eklentiler

• 97FC1EAA-5064-44BA-8D2E-E58F46243ABB.jpeg
    97FC1EAA-5064-44BA-8D2E-E58F46243ABB.jpeg
    67,7 KB · Görüntüleme: 61
Şu şekilde çok nrt gördüm ilk kez denedim . Kararsız bırakacak bir durum bile yaşamadım açıkçası. Yanlış göstermiş olabilir mi peki? Gerçi yumurtlama gösterdiği gün kesinlikle kasık ağrım epey olmuştu çok bariz doğruydu. Ama neden tutmadı bilmiyorum:KK43:
Onundan bilemiyorum kuzum ben kendim inovıta kullanıyorum aşırı memnunum demekki daha vakti var demek kuzum her ay yeni umut işte

X