Ovülasyon testi hep pozıtıfffff

kkkkkkkkkkz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2023
33
5
21
P
1C42EF97-05A2-4182-81F1-E6950189D3E1.jpeg
arkadslar 4 gundur boyle testım yumurtlama olmusmu lutfen yazın

Bana hamilelik gibi geldi. Ve üstüne görmüş olabilirsin
Ben dıs gebelık gecırmıstım 2 ay regl olmamıstım ondan sonra adet sokturucu verdı doktor onunla regl oldum ondan sonra korunmadım hıç olmus olabılırmı bılmıyorum yaaa cok istıyorum 3 senelık evlıyım bı dusuk bı dıs gebelık gecırdım

Ben dıs gebelık gecırmıstım 2 ay regl olmamıstım ondan sonra adet sokturucu verdı doktor onunla regl oldum ondan sonra korunmadım hıç olmus olabılırmı bılmıyorum yaaa cok istıyorum 3 senelık evlıyım bı dusuk bı dıs gebelık gecırdım
Genetik test istediler mi?

Ah kuzum hemen gebelik testi yap da beni de etiketle çok merak ettim. Umarım bebiş vardır. T çizgisi baya koyu. C'den koyu. O sebeple şüphe ettim

Normal gebelık testımı yapayım erken gebelık testımı yapayım cunku regl gunum gelmedı cıkarmıkı
Canım hamileysen normalini de yapsan çıkması lazım. Geçen aydan hamilelikte muhtemelen. Adetine 16-17 gün varsa eğer bu ay değil de geçen ay hamile olup, üstüne adet görmüş olabilirsin. Çok heveslendirmek istemem kuzum. Hayal kırıklığı olmasın ama olma ihtimali de var gibi testlere bakınca

Canım hamileysen normalini de yapsan çıkması lazım. Geçen aydan hamilelikte muhtemelen. Adetine 16-17 gün varsa eğer bu ay değil de geçen ay hamile olup, üstüne adet görmüş olabilirsin. Çok heveslendirmek istemem kuzum. Hayal kırıklığı olmasın ama olma ihtimali de var gibi testlere bakınca
Zannetmıyorum gecen ay dan kaldıgımı cunku 2ay korundum dıs gebelık gecırdıgım için ustune 1 regk oldum bu ay ondan sonra korunmayı bıraktım

Bn hamiş oldugunu düşünmüyorum
Bnımde ovu testlerım bu sekılde cıkıyor pcodan dolayı
3. Test yumurtlama canım pik olmuş

Henüz çatlama olmamış görünüyor ama bndede oyle gözukuyordu megersem çatlamış ve hamiş kalmıştım
Oyuzden yumurtlama dönemindesın gun aşırı devam et ilişkiye

Zannetmıyorum gecen ay dan kaldıgımı cunku 2ay korundum dıs gebelık gecırdıgım için ustune 1 regk oldum bu ay ondan sonra korunmayı bıraktım
Hımmm o zaman bilemedim canım. Bu ay 17 gün varsa adetine daha çok erken testte çıkmaz. Dediğim gibi t çizgisi c'den koyu olduğu için demiştim ben.

X