Ovülasyon testi hakkında

Azraa___

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2021
111
20
26
Bugün adetimin 21. Günü testim pik görünüyor ama dün ilişki olduğu için bu testi yanıltır mı diye de şüpheliyim sizce?

Eklentiler

• IMG_20230506_131205.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20230505_125807.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 55
İlişki olması testi neden yanıltsın ki , yanıltmaz
Yani ne bilim ilişkiden sonra pik görmem yanıltır mı acaba dedim merak ettim çocuk istediğimiz için dikkat etmiyoruz ya o oyüzden hani daha açık olamıyorum

Bugün adetimin 21. Günü testim pik görünüyor ama dün ilişki olduğu için bu testi yanıltır mı diye de şüpheliyim sizce?
Kuzum yumurtlama olmamış gibi ve ilişkiden zaten 2 saat sinra yapabilirsiniz testi diyolar sen dün ilişki yasamizsin bugünkü testi etkilemez

Evet öyle ama bunda koyu olmamış ki canm
T çizigisi C çizgisinden koyuydu belki tam fotoda belli değil ama öyleydi yani şöyle yakından göstermeye çalıştım

Eklentiler

• IMG_20230506_193530.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20230506_193526.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 47
Belkide olabilir canm
Yani dediğim gibi ilişki testi etkilemiyorsa doğru hani meni falan etkiler demişti biri ben tam anlatamadım ama yani o dün gece testi öğlen 1 gibi yaptım ve ayrıca kasıklarımda acayip ağrı var özellikle sağ kasıkta

Pco mu var sende
Buna pek emin değilim ama tesadüf doktorun biri kist var ve polikistik gibi duruyor demişti fazla bu konuyu araştırmadım gebeliğe de başka bişie de zararlı değil zararı yok demişti pek emin değilim o yüzden detaylı muayene gitme şansım olmadı ama ultrason da Bi sıkıntı olmadığı yumurtalıklarımın çok güzel çalıştığını söylemişti

İlişkiyle testin alakası yok. Pik olmuş çatlamak üzere. Bir sonraki test silik çıkarsa çatlamış demektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…