ovülasyon testi hakkında bi bakarmısınız kızlarr..

conqueror

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
1.291
129
benim adet tarihim 35 günde bir.ne zaman yumurtladığımı anlayamıyorum.bu ay bede ovülasyon testi aldım gg den.wondfo diye bi ürün.üzerinde yazdığı gibi adetten sonraki 19, günde başlamam gerektiğini gördüm.ama ben 16, günü başladım.başladığım günden beri hep silik çizgi çıktı.tam 19, günü çizgi koyulaştı.şimdi iki günde bir yapıorum hala silik çizgi çıkıor.acaba bu testlerde negatif demek hep silik çizgiyle mi oluyor.yoksa silik çizgi normal mi anlayamadım bişi..kulannan arkadaşlardan ricam beni bi aydınlatıverin yaaa:KK37:

slm cnm bende senin gibi 35 günde bir adet oluyorum..internetten baya araştırdım...35 günde bir oldumuguz için ovulasyon ortalama adetten itibaren 17.gün oluyor.. ben riske atmamak için ovulasyon günümden 4 gün önce 4 gün sonrası çalışmaları sıkı tuttum bakalımmm nolcak bu ay merak ediyorum:)
gecen ay 15 ine adet oldum.. bu ay ovulasyon günüm ayın 1 ine denk geliyor.. bende 28 ine başladım çalışmalara:) 1 gün ara ile olunca sperm kalitesi daha iyi oluyormuşş:)

aynen bende sıkı tutuum ama ben 9 aydır deniyorum.bir tututramadım.bakalım bu ay koyu çizgiyi görünce 3 günlük perhizliydi eşimde.denemediğim yöntem yoktur heralde.bu ay ümitliyim yaaa bakalım.artık herşey allahtan ama:18:insan zaman geçtikçede endişeleniyor:KK50:

aynen bende sıkı tutuum ama ben 9 aydır deniyorum.bir tututramadım.bakalım bu ay koyu çizgiyi görünce 3 günlük perhizliydi eşimde.denemediğim yöntem yoktur heralde.bu ay ümitliyim yaaa bakalım.artık herşey allahtan ama:18:insan zaman geçtikçede endişeleniyor:KK50:

9 aymıııı:KK43: bende bi kaç ay içinde olunur diye düşünüyorum:KK43:
bu iki aydır deniyoruz umarım bebek isteyen herkes kısa zamanda kavuşur:)

silik çizgi herzaman oluyor....çizginin aynı koyulukta ve kalınlıkta olduğunu gördüğünde pozitif ....

Cnm silik cizgi negatif anlamina geliyor iki cizgininde koyu olmasi gerekiyor...

InsaALLAH en kisa zamanda bebisini kucagina alirsin biz 2 yildir bekliyoruz :KK50:

benim arkadaşım bebek istiyordu gecen sene.. 1 sene boyunca denedi olmadı tam doktora gitmeyi düşündüügü sırada ben arkadaşıma gitmiştim adetim 3 gün geçtii dedii koşa koşa eczaneye gidip gebelik testi aldım..testi yaptık bitane çizgi koyu digeri silikti ertesi gün doktora gittiler ve hamile..bence silik çizgiyi görünce doktora gidin..şahsen silik çizgyi görünce hamileyim diye sevincem:)

evet koyu çizgiyi bir gün yakaladım sadece.diğerlerinden daha koyu.diğer çizgiler koyudan öncekiler çok silik.fakat koyu çizgiden sonrakiler biraz daha belirginler.eşimde dedi yanlış bu testler ben yapsam bendede çıkar kesin dedi:KK37:yaptık benden daha koyu çıktı:KK52:yani şimdi eşimde miyımırtladı:KK53:sanırım yaptığım testim pek güvenilir değil.daha iyiybir marka önerisi olan varmı?

9 aymıııı:KK43: bende bi kaç ay içinde olunur diye düşünüyorum:KK43:
bu iki aydır deniyoruz umarım bebek isteyen herkes kısa zamanda kavuşur:)

:KK43:evet canım 9 ay oldu benim.bende kolay sanıyordum ama değilmiş.hatta korunduğumuz zamnalrda eşim kaza yapınca kızardım ağlardım hamile kaldım sanırdım:KK51:cahilmişim işte.şimdi araştıra araştıra prof olduk nerdeyse.valla işllh senin çabuk olur kısmet bu işler.doktora da çıktım bariz bir sorun yok.normal yolla olur dedi.:KK49:

Bende bugün ovulasyon test aldim ama benim aldigim iki cigzi gösteren degil. Markasi Clearblue ve
yumurtlama gününü "Gülen Yüz" seklinde gösteriyor. Eger gülen yüz yok ise yumurtlama henüz yok demek.
Türkiye'de var mi bilmiyorum ama kizlar... 10 tane test var icinde ve adetin 10. günü basliyorsun
kullanmaya, bakalim ben yarindan itibaren kullanmaya basliycam. Hepimiz icin hayirlisi olsun insallahhhh.....

evet onları biliyorum.ama fiyatı biraz daha pahalı diğerlerinden.:KK76:bakalım bende onlardan alabilirim.bu teste ben nedense pek güvenemedim:KK50:

X