ovulasyon testi hakkında acil soru-testi daha once deneyenler bir bakın nolur.

canım "sisim" adlı uye yazmıstı. iliskiye girmeden once asagıdakileri yapıyorsun.

icine sabun azcık sabun rendelenmis suyu kaynat. kaynamaz zaten de yani zerinden buhar cıkacak sekilde olsun. o suyun uzerine comelerek durabildigin kadar dur. yani buhar iyice kasıklarına girsin. sonra iliskiye gir ve camasırına ped gbi pamugu yerlstir. o gece sabaha kadar oylece uyu. Bunu rus bir kadın sisime soylemis ve genelde de lumlu sonuc aldıklarını soylemis.

ben bunu su skilde acıklıyorum. spermler bazik. vajine asidik bu sebeple spermler cabuk ölüyor. vajina ortamını biraz basiklestirerek daha uzun sure yasama sansı saglıyorsun. bu acıklama bilimsel degil. sadce benim mantıgım.

ayrıca "sisim" in anne olmak isteyenler denemekte yarar var diye bir baslıgı var. onu okursan daha iyi olur.

ama bence rus metodu falan bahane. kalacagın varsa kalıyorsun. cok kafaya takmamak lazım. ben artık kk ya da cok sık girmiyorum. daha da azaltmayı duzunuyorum. kafandan cıkarırsan hamile kalıyorsun.

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM AMA DEDİĞİN GİBİ OLACAĞI VARSA OLUYOR BİRDE HEP SÖYLENEN TAKMAYACAKSIN HEPSİ BU.

merhabalar ben de 5 aydır hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyo geçen ay ovulasyon testini kullandım benim kullandığım testin içinde diger çizgiyle aynı ya da daha koyu olması gerek yazıyordu.geçen ay 12. günümde yukarıdaki gibi çıktı .ama yine adet oldum. önümüzdeki ay yine deneyeceğim bu yolla hamile kalan var mı?

X