Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi günlerdir koyu gidiyor

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

bsnrkmr

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2022
59
57
29
Merhaba aranıza yeni katıldım .
Bu ay ovulasyon testi denedim . Reglinin 10. Gününde başladım . Yalnız problem şudur ki sanki günlerdir silikleşmiyor. Bu çatlama problemine mi işarettir?

Eklentiler

• A517F0F1-607B-4A1E-A190-E67D0A98AF6B.jpeg
    A517F0F1-607B-4A1E-A190-E67D0A98AF6B.jpeg
    117 KB · Görüntüleme: 342
Bu ay ovulasyon testi denedim . Reglinin 10. Gününde başladım . Yalnız problem şudur ki sanki günlerdir silikleşmiyor. Bu çatlama problemine mi işarettir?
Bol bol havuc ye canm çatlamasına yardımcı olur aynen daha çatlama olmamis

Kızlar merhaba bende bu dertten muzdaribim ne zamandır böyle çıkıyor normal mi bu ya adetten beri 25. Gündeyim
Screenshot_2022-03-04-21-54-20-36_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

Polikistik oversiniz galiba lh yüksekliği var herhalde

Ya bu ovulasyon testi ile olacak bir şey degilki gün aşırı ilişki olur yine kacirmazsin zaten

Hen

üz yumurtlama olmamış teste devam et pcos varsa oynama yapabilir
Valla bilmiyorum en son gittiğim doktor yok demişti de yapmaya devam edeyim inşallah çünkü çok gördüm pcos olup da bu testlerle hamile kalanı Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Valla bilmiyorum en son gittiğim doktor yok demişti de yapmaya devam edeyim inşallah çünkü çok gördüm pcos olup da bu testlerle hamile kalanı Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Amin canım testleri yapınca idrarını kaç saat tutuyorsun acaba

X