Ovulasyon testi, ateş takibi hamile kalan arkadaşlar nasıl kaldınız

İşte adet bitiminden sonra başladım ovulasyon testi hergün yaptım yumurtlamayı yakalayana kadar canım yumurtlamayı buldum değerlendirdim çatlama da dahil 😌
Teşekkür ederim peki ayağınızı kaldırdınız mi ya da yattiniz mi? Değerlendirdikten aonra ki süreçte yaptınıginiz bişey var mi

1 ay boyunca garanti olsun diye gün aşırı ilişkiyi denedik. Ama ovulasyonda kullandım pik olduğu günler ve çatlama gününü de özellikle denedik veee ay sonunda hamile olduğumu öğrendim 🤭 ilk yumurtlamada tutturdum
Allah sağlıkla kucağınıza Almayı nasip etsin 😇🤗 bende ovulasyon kullanıyorum uzun zaman sonra ilkkez pik gördüm öncesi ve sonrasını değerlendirdim regli 7 gün var ovulasyon sonrası nasıl belirtiler yaşadınız 😊 söylemesi ayıptır su gibi akıntım geliyordu sizde böyle belirtiler varmiydi nasıl anladınız 🤗

Akıntım çoktu ve kasık ağrısı çok oldu göğsüm ilk defa hiç ağrımamıştı idrara sürekli çıkma gece uyanıp lavaboya gitme, gece su çok içmeye kalkıyordum bunlar olmuştu bende adet günü test yaptım pozitif çıktı
Allah sağlıkla kucağınıza Almayı nasip etsin 😇🤗 bende ovulasyon kullanıyorum uzun zaman sonra ilkkez pik gördüm öncesi ve sonrasını değerlendirdim regli 7 gün var ovulasyon sonrası nasıl belirtiler yaşadınız 😊 söylemesi ayıptır su gibi akıntım geliyordu sizde böyle belirtiler varmiydi nasıl anladınız 🤗

Akıntım çoktu ve kasık ağrısı çok oldu göğsüm ilk defa hiç ağrımamıştı idrara sürekli çıkma gece uyanıp lavaboya gitme, gece su çok içmeye kalkıyordum bunlar olmuştu bende adet günü test yaptım pozitif
İlginçtir ki 2 hafta önceden başlayan gogusumde ağrı bu ay hiç yok akıntım su gibiydi azalmaya başladı inşallah tutmuştur 🤗

Amin canım benim Allah'ın izinle isteyen herşey bu mübarek aylarda nasip etsin bu arada da canım benim 8 gün geçti canım pik sonrası 6 gün sonra regli tarihim bekliyim mi erken gebelik testlerini ne zaman yapsam 🫣
Adetin mi 8 gün geçti yumurtlama üzerinden mi o kadar geçti. Bence bekle adet gününe kadar zaten adet olmazsan o gün de test yapsan çıkar

Akıntım çoktu ve kasık ağrısı çok oldu göğsüm ilk defa hiç ağrımamıştı idrara sürekli çıkma gece uyanıp lavaboya gitme, gece su çok içmeye kalkıyordum bunlar olmuştu bende adet günü test yaptım pozitif çıktı
Merhaba bende daha önce ovulasyon testi denedim ama malesef tutmadı biraz üzüldüm .şuan da gün aşırı deniyoruz inşallah tutturabiliriz .Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin .Bütün isteyenlerin kucağını doldursun Rabbim 🥰

Merhaba bende daha önce ovulasyon testi denedim ama malesef tutmadı biraz üzüldüm .şuan da gün aşırı deniyoruz inşallah tutturabiliriz .Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin .Bütün isteyenlerin kucağını doldursun Rabbim 🥰
Amin amin amin inşallah. Rabbim herkese nasip etsin inşallah. Gün aşırı ilişkiyi bende ay boyunca denedim onun etkisi de çok oldu

X