Ovulasyon testi, ateş takibi hamile kalan arkadaşlar nasıl kaldınız

Angels900

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2016
143
162
31
Kızlar merhaba,
Ateş takibi ya da ovulasyon testleri ile hamile kalan arkadaşlarım.
Neye göre ilişki yaşadınız pik oncesi mi pik sonrası mi, ya da ateş düştüğü gün mü yükseldiği gün mü önemli?

1 ay boyunca garanti olsun diye gün aşırı ilişkiyi denedik. Ama ovulasyonda kullandım pik olduğu günler ve çatlama gününü de özellikle denedik veee ay sonunda hamile olduğumu öğrendim 🤭 ilk yumurtlamada tutturdum

1 ay boyunca garanti olsun diye gün aşırı ilişkiyi denedik. Ama ovulasyonda kullandım pik olduğu günler ve çatlama gününü de özellikle denedik veee ay sonunda hamile olduğumu öğrendim 🤭 ilk yumurtlamada tutturdum
Ayrıca ateş de ölçmedim noluyo bilmiyorum. Sadece ovulasyonu kullandım. Gün aşırı ilişkiyi denee ovulasyonda da çift koyu çizgi görürsen kaçırma ilişkiyi

Ayrıca ateş de ölçmedim noluyo bilmiyorum. Sadece ovulasyonu kullandım. Gün aşırı ilişkiyi denee ovulasyonda da çift koyu çizgi görürsen kaçırma ilişkiyi

Çok teşekkür ederim. Gün aşırı dan kastınız 2 günde 1 değil mi? İşte belki pikten önceki gün denemiş olursak pik ve sonraki günü yapınca 3 gün üst üste sperm zayıf olmaz mı ?

yumurtlama ğünü ve çatladıktan sonra ki gün değerlendirdim,ama önemli olan yumurtlama olduğu gün ilişki yaşamak,yani yumurta çatladıgında tüplerde sperm olması gerek :)

Çok teşekkür ederim. Gün aşırı dan kastınız 2 günde 1 değil mi? İşte belki pikten önceki gün denemiş olursak pik ve sonraki günü yapınca 3 gün üst üste sperm zayıf olmaz mı ?
Bir gün ara ile ilişki diyorum..ya aslında bizde öyle düşünüp gün aşırı denedik. Ama pik günleri iki gün oluyor bir gün de çatlama olursa toplam 3 gün ard arda olmuş oluyo. Pik gününün birini ve çatlama gününü değerlendirdik bizde sperm kalitesi düşmesin diyerekten bu da sizin tercihiniz. Yumurtlanın belli bir yaşama süresi var zaten onlarda etkili olur ama benim tavsiyem en azından pik günlerini değerlendir gün aşırı olmuyorsa bile

yumurtlama ğünü ve çatladıktan sonra ki gün değerlendirdim,ama önemli olan yumurtlama olduğu gün ilişki yaşamak,yani yumurta çatladıgında tüplerde sperm olması gerek :)
Ovulasyon testi 2 çizgi olunca yumurtlama siliklesinfe çatlama oluyor değil mi

Ovulasyon testi 2 çizgi olunca yumurtlama siliklesinfe çatlama oluyor değil mi

X