ovülasyon pozitif, gebelik negatif :S

hblkbs

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2013
5
0
arkadaşlar, bugün sabah adet olmam gerekiyordu. 15 gün önce yumurtam çatladı.(doktorum ultrasonla bakıp söyledi yani tahmini değil.) vücut sıcaklığım hala yüksek seyrediyor.ellerim sıcaktan yanıyor, karnım davul gibişiş, göğüslerim hiç olmadığı kadar hassas ve dolgun. ovülasyon testim dün akşamüstü pozitifti. ama gebelik testinde silik de olsa bir çizgi yok... ama hiç adet olacakmış hissi de yok kasıklarımda. ki benim çokk ağrılarım olurdu... eeee ben neden böyleyim:S

arkadaşlar, bugün sabah adet olmam gerekiyordu. 15 gün önce yumurtam çatladı.(doktorum ultrasonla bakıp söyledi yani tahmini değil.) vücut sıcaklığım hala yüksek seyrediyor.ellerim sıcaktan yanıyor, karnım davul gibişiş, göğüslerim hiç olmadığı kadar hassas ve dolgun. ovülasyon testim dün akşamüstü pozitifti. ama gebelik testinde silik de olsa bir çizgi yok... ama hiç adet olacakmış hissi de yok kasıklarımda. ki benim çokk ağrılarım olurdu... eeee ben neden böyleyim:S

Mhb :) ıdrara gec gecebılıyor gebelık bence en ıyısı kanda baktırmak ama regl tarıhın duzenlımı duzensızmı onu bılmıyorum eger duzenlıyse yarın baktır bence ıns hamılsındır:)

Canım yumurtan çatladıktan tam 14 gün sonra adet olman gerek... Bu süre kimsede değişmez ki senin çatladığı gün testle falan değil ultrasonla tespit edilmiş. 15 gün olmuş bence umut var :))

teşekkürler cevaplar için.... bugün de renksiz akıntılarım oldu. şişkinliğim geçti. bekleyelim bakalım bir kaç gün daha...

teşekkürler cevaplar için.... bugün de renksiz akıntılarım oldu. şişkinliğim geçti. bekleyelim bakalım bir kaç gün daha...

Arkadaşım merhabalar. Sanıyorum bu forumda biri paylaşmıştı yabancı bir siteden alıntı yapılmış bir konu vardı. gebelik durumunda ovulasyon testi gebelik testinden daha erken sonuç verebiliyormuş. tabii ki yanıltabilir o kesin ama bence umut var. ben 2 ay önce ateş takip ediyordum adet göreceğin zaman ateş yüksek kalmıyor ondan eminim :)

tombikkus okumuştum o yorumları da. ama kıpkırmızı değildi sadece çizgi belirmişti... adetten 4 -5 gün önce hiç yoktu ama çizgi falan.. bakalım hayırlısı. umutlanıyorum umarım vardır:)

X