Ovulasyon oldu mu

Flowerswomen

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2022
109
24
25
Arkadaslar SAT im bugün 15.gunundeyim akıntım şeffaf yapışık halde ama ovulasyon testinde bi sey yok yardımcı olur musunuz
IMG_20221116_133922.jpg
jjj

Düzenli devam edin pik çizgi olmamış henüz , her ay değişiyor yumurtlama zamanlarımız teste devam ✨

Ayy inşallah ya 3 yıldır evliyim bebiş istiyoruz 6 aydır deniyoruz ilaç içtim klomen letu bakalım sonuç verir inşallah bu ay ya
Ovulasyon testi ile çok hamile kalan olmuş 😇🧿 tam yumurtlama yakalandığı icin 🙏🏻💫 insallah güzel haberler alırız hepimiz

Aaa çok sevindim siz ne zamandır isityorsunuz
Benim yeni açıkcası ☺️ Uzun bir süre olmadı doktorumda 1 sene akışta kal 1 senenin sonunda olmazsa gel dedi rutin olarak , 30 yaşındayım ama pco var o yüzden biraz yumurtlama tembelliği yapıyormuş gebeliğe engel değil dedi

Benim yeni açıkcası ☺️ Uzun bir süre olmadı doktorumda 1 sene akışta kal 1 senenin sonunda olmazsa gel dedi rutin olarak , 30 yaşındayım ama pco var o yüzden biraz yumurtlama tembelliği yapıyormuş gebeliğe engel değil dedi
Bende de PCO var mı yok mu belli değil dedi yani 4 aydır tedavi gördüm klomen letu bı tane daha ilaç verdi işte ama bakalım yumurta ne xaman pik yapacak çok sevindim inşallah ikimizde hamile oluruz bu ay canım 🥰

Bende de PCO var mı yok mu belli değil dedi yani 4 aydır tedavi gördüm klomen letu bı tane daha ilaç verdi işte ama bakalım yumurta ne xaman pik yapacak çok sevindim inşallah ikimizde hamile oluruz bu ay canım 🥰
İnsallah 🙏🏻🥰❤️🌸 yumurta takibi bence çok önemli onu yakalamak normalde zor ama bilip görürsek daha iyi değerlendirebiliriz 💫

X