Ovulasyon kanaması

LADY VEGA

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
8.642
35.151
Merhabalar
Geçen hafta sanırım ovulasyon dönemimdi. Takip etmiyorum ama belirtileri yoğun beyaz akıntı vs. Şeklinde oluyor bende. Spora gittikten sonra peçetede yumurta akı gibi ama bol miktarda ( yumurtlama zamanı akıntı fazla olur bende) içinde de kılcal damar gibi bir kan ipliği mi desem ne desem öyle bişey vardı. Spordan dolayı bi kanamamı acaba diye düşünüp sabah kadın hastalıkları doktoruna gittim. Hiç ilgilenmedi çamaşırda leke yok tekrarlayan bir kanama da değildi. Kesin yumurtlama kanamasıdır dedi. Sizde de böyle oluyor mu? Yoksa doktor benle ilgilenmedi mi? Başka doktora gitmeyi düşünmeli miyim?

Bende de oluyordu arada, ovulasyon mu değil mi bilmem ama kılcal kılcal geliyordu akıntıyla beraber. Genelde regl öncesi ya da sonrası olduğu için önemsemedim açıkçası.

Evet ben iki kere yaşadım bunu, hatta bitanesi baya kan şeklindeydi bir kere gelmişti. Diğeri de senim dedğin gibi.
Ara kanama diyorlar, yumurtlama döneminde oluyor

Bende de oluyordu arada, ovulasyon mu değil mi bilmem ama kılcal kılcal geliyordu akıntıyla beraber. Genelde regl öncesi ya da sonrası olduğu için önemsemedim açıkçası.
Evet ben iki kere yaşadım bunu, hatta bitanesi baya kan şeklindeydi bir kere gelmişti. Diğeri de senim dedğin gibi.
Ara kanama diyorlar, yumurtlama döneminde oluyor
Teşekkür ederim. Ben doktora gidince alışmışım tahlil ultrason felan ama doktorum sağ olsun hiçbir şeyin yok giyip gönderince bi muallakta kaldım yorumlarınız çok yardımcı oldu kızlar

Bazı arkadaşlar yazmış bu kanamadan ötürü hamile kalamadıklarını bende ondan soruorum
Ovulasyon kanaması normal bişeydir. Ama kanamanız varsa bunun ovulasyondan kaynaklı mı başka bir sebepten kaynaklı mı olduğunu ancak doktora gidince anlayabilirsiniz. Ovulasyon kanaması için doktor bana hiçbir riski olmayan gayet doğal bişey olduğunu söyledi.

Ovulasyon kanaması normal bişeydir. Ama kanamanız varsa bunun ovulasyondan kaynaklı mı başka bir sebepten kaynaklı mı olduğunu ancak doktora gidince anlayabilirsiniz. Ovulasyon kanaması için doktor bana hiçbir riski olmayan gayet doğal bişey olduğunu söyledi.
Saolun yorumunuz için ama hamile kalamadım deniyorum ama inşallah olur

X